Jump to content

Słuchawki douszne z mikrofonem

mars28
 Share

Recommended Posts

Szukam jakichś słuchawek dousznych (nie dokanałowych) z możliwością odbierania rozmów, przełączania utworów, które będą współpracować z telefonami Xiaomi. Wystarczy przeciętna jakość dźwięku, słuchawki nie będą używane przez audiofila. Ktoś coś poleci interesującego?

33 minuty temu, mars28 napisał:

Szukam jakichś słuchawek dousznych (nie dokanałowych) z możliwością odbierania rozmów, przełączania utworów, które będą współpracować z telefonami Xiaomi. Wystarczy przeciętna jakość dźwięku, słuchawki nie będą używane przez audiofila. Ktoś coś poleci interesującego?

Takie zamówiłem (62zł przy płatności przelewami24), bo też nie przepadam za dokanałowymi. Ten producent to partner Xiaomi, nawet są w oficjalnym sklepie Mi. Podobno niezłe, okaże się jak dojadą. https://pl.aliexpress.com/item/New-2015-XIAOMI-1MORE-Piston-2-Earphone-Super-bass-Metal-In-Ear-For-Xiaomi-Samsung-LG/32342553678.html?spm=2114.13010608.0.52.fihgQS

Dzięki za wskazówkę. Sprawdzałeś specyfikację tych słuchawek? Bo nie widzę na zdjęciach przycisku do odbierania/kończenia rozmów, bo te 2 widoczne to pewnie VOL+ i VOL-. Nie ma takiej opcji, czy jest to jakoś inaczej rozwiązane?

4 godziny temu, mars28 napisał:

Dzięki za wskazówkę. Sprawdzałeś specyfikację tych słuchawek? Bo nie widzę na zdjęciach przycisku do odbierania/kończenia rozmów, bo te 2 widoczne to pewnie VOL+ i VOL-. Nie ma takiej opcji, czy jest to jakoś inaczej rozwiązane?

Trzeci przycisk do odbierania/kończenia jest po drugiej stronie pilota, nie pokazali go na zdjęciach na tej aukcji, ale tu go widać:

Original-1More-Piston-Pod-In-ear-Earphon 

Tu masz te same w sklepie Mi : http://xiaomi-mi.com/headphones/1more-design-piston-earbuds-gold/

• 3 weeks later...
Dnia 22.09.2016 o 09:09, mars28 napisał:

No i wszystko jasne. Dzięki raz jeszcze.

Już do mnie dotarły, jak na douszne to wrażenia pozytywne. Grają nieźle, chyba najlepiej z dotychczas posiadanych (a trochę tego miałem) Wykonanie podobne do Pistonów V3 a może nawet trochę lepsze. W porównaniu z Pistonami trochę mniej basu (ale to zależy z jakimi nakładkami bo z gąbkami jest podobnie), ale bardziej szczegółowe i przestrzenne. Dla kogoś kto nie lubi być zatkany dokanałowymi mogę spokojnie polecić. 

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...