Sign in to follow this  
kojott

wirus w telefonie

Recommended Posts

Witam

Przy odblokowywaniu telefonu Xiaomi Redmi 3 pojawia się stronka, że coś tam wygrałem lub telefon zagrożony itp. Nie mogę się tego pozbyć. Przeszukałem forum i znalazłem podobny temat, który zakończył się pomyślnie - "Problem z redmi note 2, jakiś wirus, Rozpoczęty przez OviMater091, 7 Wrzesień"
Prześledziłem powoli no i się zgubiłem w ilości tutoriali, które działają i nie działają. Czy rzeczywiście trzeba zrobić MiFlash żeby zlikwidować to dziadostwo ?

  1. Przechodzimy z wyłączonego telefonu do trybu Fastboot - to mi się już udało i czy to oznacza, że wszystko pójdzie sprawnie ? Przeczytałem coś o chińskich blokadach i sam już nie wiem.


 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

No to jak nie ogarniasz tutoriali w których jest opisane krok po kroku, to oddaj komuś/do serwisu (micenter?) do zrobienia. na co liczysz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

A czy akurat nie korzystasz z sieci WiFi? Sprawdz jak bedzie ci chodzilo na mobilnym. Mialem ten sam problem gdy zalogowałem się moim wcześniejszym LG E975 do sieci u mnie w firmie. Był po prostu jeden komputer mocno zainfekowany i jak ktos laczyl sie przez wifi to wyskakiwaly takie babole. 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this