Sign in to follow this  
emce97

Wyskakujące reklamy, odpalająca się przeglądarka

Recommended Posts

Witam, od jakichś 3-4 dni zaczęły mi podczas obsługi telefonu co jakiś czas (3-4 min) wyskakiwać reklamy typu "Znaleziono wirusa" itp., po włączeniu wyświetlacza i odblokowaniu często włącza się fabryczna przeglądarka (hucznie nazwana "Browser" :D) z reklamami, masą przekierowań, czasem wyskakuje też okno SMS z gotowym do wysłania SMSem na numer premium. Dziś postanowiłem przywrócić do ustawień fabrycznych telefon za pomocą tej opcji w ustawieniach, jednak po tym problem nadal wstępuje. Próbowałem też instalować z pliku update.zip, jednak wyskakuje komunikat "Update.zip is corrupted.". Macie jakiś pomysł, jak się pozbyć tego problemu? Załączam screenshoty reklam i wersji systemu. 

Screenshot_2016-09-08-17-12-58_com.android.download.manager.v20.pngScreenshot_2016-09-08-19-22-09_com.uc.browser.en.pngScreenshot_2016-09-08-19-43-09_com.android.updater.png

Cześć

Zostałem poproszony o pomoc przy telefonie - xiaomi redmi note 2 prime. Jest problem z ciągłymi wyskakującymi reklamami. Najpewniej użytkownik coś zainstalował, jednak w aplikacjach nie widzę nic podejrzanego. Chcę zrobić format systemu i tu pytanie do Was. Telefon ma system miui w wersji 7. Czy jest jakaś oficjalna aktualizacja pod ten telefon? Gdzie znajdę najnowszy oficjalny soft? Jest jakaś instrukcja instalacji żeby nie uceglic sprzętu?

Pozdrawiam

Dawid

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this