Jump to content

Kupno Xiaomi Redmi 3S


Muchomorek

Recommended Posts

Witam serdecznie. Po wielu namysłach postanowiłem się skusić na redmi 3s. No i mam kilka pytań, a że dopiero zaczynam swoją przygodę z xiaomi to moja wiedza jest uboga i tak jakby się wszystkiego będę uczył :) Planuję kupić swój model z : http://technos-online.pl/135,xiaomi-redmi-3s-lte-3-32gb-dual-sim-4100-mah-snapdragon-430-(szary).html  nie wiem czy jest to dobry wybór sklepu? Ktoś tam może robił jakieś zakupy? No i istnieje opcja dokupienia "Instalacja oprogramowania/odblokowanie telefonu" : http://technos-online.pl/119,odblokowanie-instalacja-oprogramowania-miuipolska-(rn3-pro-redmi-3-redmi-3-pro-redmi-3s).html  warto się na to skusić? Ktoś ma jakieś doświadczenia z tymże związane?? Czy lepiej gdy, sam coś będę próbował za pomocą poradników z naszego forum? :)

 

Pozdrawiam

Edited by Muchomorek
Link to comment
Share on other sites

No nie jesteś chyba czerwony w białe kropeczki. 

A co pytania to chyba lepiej samemu wgrać rom. Najlepiej nabyć z oficjalnym romem np global można chyba o to poprosić sprzedawcę,  a potem samemu wystąpić o zgodę na odblokowanie bl i potem wgrać co się chce. 

Link to comment
Share on other sites

@FromWP tylko właśnie, stoję przed tym wyborem, bo w sumie ja tam jakiś bardzo ogromnych wymagań nie mam, głównie i tak on mi będzie służył jako źródło zdobywania wiedzy i do kontaktów, także może dla mnie nie byłoby złą opcja wgranie tego czegoś u nich. Tylko musiałbym się dokładnie dowiedzieć co oni wgrają i może byś doradził czy to dobry wybór :D

Link to comment
Share on other sites

Jak ci wgrają oficjalny rom global to będzie na początek najlepsza opcja, a to mogą teraz zrobić bez dodatkowych działań i kombinacji. Dalej sobie wcześniej czy później poradzisz sam, jak zdobędziesz odpowiednią wiedzę, a telefon będzie działał, miał sklep play googla i język polski w raz z innymi europejskim.

Link to comment
Share on other sites

Na xiaomi.com.pl R3s 3/32 jest za 699. Nie chce robić tu reklamy sklepu bo sam miałem z nimi mały problem (czas realizacji zamówienia), ale na szczęście mieszkam nie daleko więc miałem możliwość odbioru osobistego. 

Co do OS nie ma sensu płacić 50pln za coś co możesz zrobić sam w domu. Instrukcja którą znajdziesz na miuipolska jest tak łopatologiczna że spokojnie dasz radę i wgrasz sobie polski soft z pewnego źródła bez obaw o jakieś śmieci.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...