Skocz do zawartości

6.0 dla Xiaomi Redmi note 3 Pro


HemuS666

Rekomendowane odpowiedzi

Nie 7 a 7.1 ma być od razu i ta aktualizacja doda 1000mha więcej do baterii

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Co to za głupoty piszesz od kiedy aktualizacja dodaje mah do bateri?!!! nie prawdą to jest, nie spodziewał bym się za szybko androida 7 na naszego RN3pro

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez spiny :) w iPhone aktualizacja dodawała wodoszczelność hehe:):) poprostu żart z mojej strony. Android 6.0 jeszcze nie wyszedł a już niektórzy chcą 7.0 dobrze nie 10 w miui i tak cyfra androida wiele nie zmienia. Poza tym Android 6 a 7 wiele się nie różni. Android 7 tak naprawdę to takie 6.1 góra 6.5 znaczących zmian w nim nie ma. Poza marketingowym wow to 7 co sugeruje wielkie zmiany, a tak poprostu nie jest. Koniec OT.

Na tym forum można przeczytać że trwają testy Android a 6.0 który zostanie prawdopodobnie niedługo udostępniony, i tego należy się spodziewać. 7.0to w tym momencie abstrakcja i na tym należało by zakończyć watek.

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z innych tematów na tym forum oraz oficjalnego forum en.miui:

http://en.miui.com/thread-336307-1-1.html

"MIUI on Android 6.0 for Redmi Note 3 Qualcomm starts Beta Testing! Global Open Beta ROM update of Redmi Note 3 suspended for this week."

Edytowane przez Mark1991
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 a co Ci da zadawanie głupich pytań ? Jeszcze moderator , brawa dla pana  może interesuje mnie jakaś funkcja  w nowszym systemie ? nie podoba się pomiń temat a nie spam robisz

Nie ma głupich pytań lecz są głupie odpowiedzi.

Spam zrobił się przy pierwszych wypowiedziach.

Więc jaka jest Twoja odpowiedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zostaje przeniesiony do kosza. Powód: mało wartościowa treść / pytanie już było omawiane na forum.

57 minut temu, HemuS666 napisał:

 a co Ci da zadawanie głupich pytań ? Jeszcze moderator , brawa dla pana :) może interesuje mnie jakaś funkcja  w nowszym systemie ? nie podoba się pomiń temat a nie spam robisz

Oh fajnie, szkoda, że MIUI ma WŁASNE FUNKCJE! Zapomnij o Androidzie, zacznij myśleć o MIUI... No i jak już się czepiasz "pana moderatora" to również i ja się przyczepię do Ciebie, wiesz, że w internecie również obowiązują zasady pisowni języka polskiego? Wie "pan", że przed "?" nie wstawiamy odstępu? Wie, że każde nowe zdanie zaczynamy z wielkiej litery? Wie, czym są kroki, przecinki? Wie, że nie zaczynamy zdań od "a"? No, chyba nie wie, w takim razie uprzejmie informuję. Za kolejne takie spam tematy będę po prostu rzucać ostrzeżenia. To jest już 3, jak nie 4 temat o głupim androidzie 6.0 czy 7.0 na RN3Pro...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...