Skocz do zawartości

Nie mogę wgrać miuipolska i niczego innego ;/


malyn552

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, otrzymałem swojego rn3pro od goldwaya, pisałem już podanie o odblokowanie bootloadera i dostałem pozytywną odpowiedź. Niestety przy próbie odblokowania wyskakuje komunikat, że nie zgadza się konto xiaomi z telefonem ale zgadza się na pewno, poziom zabezpieczeń 100%, telefon dodany - ale ok wyczytałem, że to częsty przypadek i trzeb wgrać china dev rom najpierw. Niestety nie mogę tego zrobić bo miflash również nie widzi telefonu w trybie download, wydaje mi się, że goldway pakuje konkretny syf w telefony.. posiadam soft miui 7.3.7.0 (LHOMIDD), wersja andka 5.1.1 LMY47V, wersja telefonu 2gb/16gb, poratujecie jakąś poradą ? Nie mogę tego ogarnąć ;/ Z góry dzięki za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o kurde ;o ściągałem gdzieś indziej ten dev rom i nie chcialo go wgrać z tego linku co podałeś poszło. Zrobie wszystko po kolei i dam znać o postępach, dzięki !

 

@edit: WTF ? Czemu nie ma na miuipolska na żadnym serwerze romu do note3pro ? Wczoraj jeszcze były, tylko hmnote3pro brakuje..

@edit2: Ściągnąłem wersje starszą z 18 sierpnia, wgrałem twrp i ten rom - wszystko śmiga ! Dzięki za pomoc i sory za kłopot. Do zamkniecia

Edytowane przez malyn552
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...