Skocz do zawartości

Crash aplikacji Updater


Customek

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Przyszedł do mnie nowy Mi 4S z wgranym miui 7 w wersji xiaomi.eu . Chciałbym jednak zainstalować na nim wersję miui 8. W wątku ( https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/ ) przeczytałem, że najpierw muszę wgrać deweloperski rom chiński, a następnie odblokować bootloader. Problem jest tylko taki, że aplikacja Updater crashuje się za każdym razem, gdy chcę zrobić aktualizację do romu developerskiego. Być może przez to też nie mogę odblokować bootloadera w Mi Flash Unlock, bo proces dochodzi do 50% i wyskakuje błąd programu.

Jak sobie z tym poradzić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, miałem TWRP, ale jakieś "chińskie". Instalacja romu z miuipolska zwracała odpowiedź, że mój telefon to mi 4c, a nie "aqua". Udało mi się natomiadt na tym romie zainstalować chiński rom. Biorę się zatem za odblokowywanie bootloadera, bo wygląda na to, że jest zablokowany...

Zrzut ekranu 2016-08-22 o 17.56.31.png

Okej - pomocy. Po zainstalowaniu china dev rom przez recovery telefon nie chce się uruchomić. Włącza się, ale zatrzymuje się na logo MI. Komputer wykrywa telefon w trybie fastboot, ale nie moge wykonać żadnej operacji, która uruchomiłaby recovery. Przytrzymanie Vol+ z Power w czasie uruchamiania powoduje bootloop. Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze. Ruszyłem dalej (mogę już flashować pliki przez fastboot! :) ). Potrzebuję jednak pomocy. Po zrobieniu komend "fastboot flash recovery twrp.img" oraz "fastboot boot twrp.img" pojawiło mi się takie TWRP, jak na załączonym zdjęciu. Nijak nie przypomina tego TWRP, które znam z innych telefonów. Dodatkowo próba instalacji systemu miuipolska powoduje taki błąd (tak jak pisałem wcześniej - dodatkowo wrzucam zdjęcie). Potrzebuję pomocy - co dalej?

14087641_521556458042264_2047222104_o.jpg

14087211_521555331375710_308947129_o.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...