Migotka1388 Opublikowano 18 Sierpnia 2016 Opublikowano 18 Sierpnia 2016 Witam Wszystkich, szukałam podobnego tematu, ale nie znalazłam, być może przeoczyłam za co przepraszam. Proszę jednak o pomoc. Za pioruny nir wiem jak dojść do tego, żeby cokolwiek zrobić z telefonem, który "zjada" i pierwszą linijkę w smsie do połowy słów. Nie mogę również pobierać aktualizacji. Będę wdzięczna za każdą pomoc tutaj na forum, ale również jakby ktoś miał namiar na kogoś z Trójmiasta kto się zajmuje Xiaomi to byłabym ogromnie wdzięczna.
ZduneX25 Opublikowano 18 Sierpnia 2016 Opublikowano 18 Sierpnia 2016 "Motyw" ucinania linijek w sms był przerabiany wielokrotnie, musisz wgrać nasz rom, bo to co masz na telefonie nie jest zdatne do użytku. https://miuipolska.pl/instalacja-miui-mi-note-promi4i/
Rekomendowane odpowiedzi