Skocz do zawartości

Brak 60 klatek i rozdzielczości HD - YOUTUBE


polozu

Rekomendowane odpowiedzi

Jako iż kilka osób pytało mnie czy rozwiązałem problem z brakiem 60 klatek i rozdzielczości HD w aplikacji YOUTUBE postanowiłem założyć nowy wątek i opisać zarówno problem jak i jego częściowe rozwiązanie. Przyczyną jak mi się wydaje jest nierozpoznawanie przez YOUTUBE nazwy telefonu, która znajduje się w pliku build.prop. Plik ten można łatwo edytować (wymagany root) poprzez aplikację "BUILD PROP TWEAKER". Po uruchomieniu szukamy pozycji "ro.product.model", domyślnie zapisana w nim wartość to "mi max", aby zmusić YOUTUBE do poprawnego działania zmieniłem tą wartość na nazwę telefonu jak mi się wydaje najbardziej zbliżonego podzespołami czyli "redmi note 3". Po zapisaniu zmian należy ponownie uruchomić telefon i  powinien on zgłaszać się jako redmi note 3 a problemy z YOUTUBE ustąpić. Mam tylko nadzieję, że w końcu ktoś się pochyli nad tym problemem bo niestety przy każdej instalacji nowej wersji romu operację trzeba powtarzać, a ten smartfon jest po prostu stworzony do oglądania filmików.

Screenshot_2016-08-12-12-07-33-717_com.ksharkapps.buildproptweaker.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo jestem w temacie ale jak miałem problemy z filmami w lepszej rozdzielczości korzystałem z tej modzonej apki You Tube

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1529715

U mnie zawsze działała. Ustawiałem rozdzielczość jaką chciałem.

Wysłane z mojego Mi-4c przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.08.2016 o 15:39, sent1nel napisał:

Ciekawa sprawa. Wyczyściłem cache youtuba i pomogło. Już mi działają filmy w 60 klatkach. Sam już nie wiem o co chodzi. Testuję to przez LTE ale mam nadzieję, że przez Wi-Fi w domu problem nie wróci. Dam znać wieczorem.

Z tego co wyczytałem problem nie dotyczy wersji pro. Jaką wersję MI MAXa posiadasz??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, polozu napisał:

Z tego co wyczytałem problem nie dotyczy wersji pro. Jaką wersję MI MAXa posiadasz??

Ja mam wersję 3/32 więc nie PRO :) Chociaż teraz mam wersję 3/6 bo telefon pokazuje mi tylko 6 GB pamięci wewnętrznej. 

Edytowane przez sent1nel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...