Skocz do zawartości

MiBand 2 za 35.99$ || Redmi 3S 2/16 za 119$


piotr.geekbuying

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Ceny MiBand'a 2 topnieją. Ostatnio pewien sklep rzucił szybką ofertę za 32$, "my" oferujemy stałą cenę 36$.

Przypomnę, co takiego oferuje MiBand 2?

  • Wyświetlacz 0.42" OLED z dotykowym przyciskiem: Podgląd czasu, ilości kroków, aktywności serca, tętno
  • Sprytne wybudzanie ekranu - jak w poprzedniej wersji, spójrz na ekranik typowym zegarkowym ruchem żeby go wybudzić. Pozwala to oszczędzać baterię.
  • Tętnomierz: optyczny sensor zmierzy Twoje tętno oraz zapisze w aplikacji
  • Fitness Tracker : poprawiony i ulepszony algorytm zliczania kroków i dystansu, a nawet i trasy bez użycia prądożernego GPSa!
  • Leniometr: Miband 2 automatycznie przypomni Ci, że się zasiedziałeś i powinieneś iść na spacer lub zrobić gimnastykę :D
  • Sleep Tracker: Analiza snu, inteligentne wybudzanie ze snu - to, co już znamy z 1/1s, z poprawkami
  • Silent alarm: Alarm wibracyjny dobrze wyczuwalny na nadgrastku da znać o powiadomieniach i połączeniach
  • Długi czas czuwania: Xiaomi mi band 2 wytrzyma 20 dni użytkowania (dla porównania, o jedynce pisali 30 dni, podczas gdy moja jedynka wytrzymuje 60 dni)
  • Odblokowywanie telefonu: bardzo wygodna funkcja odblokowywania telefonu na Androidku 5+. Telefon po wyłączeniu ekranu nie blokuje się, jeśli w pobliżu jest nasza opaska. W przeciwnym wypadku trzeba standardowo narysować wzorek lub podać hasło.
  • 2nd gen Bluetooth 4.0 standardowo znany z poprzednich wersji
  • IP67 Class Water Resistance: Nie trzeba zdejmować opaski do kąpieli czy mycia rąk

f97IIG2.png

Edit: 

O ile mnie pamięć nie myli, zwolnienie z VATu ma zastosowanie, w skrócie ujmując, do produktów o wartości niższej niż 22€. MiBand2 się nie łapie i może zostać oVATowany.

______________
A gdyby ktoś potrzebował telefonu do polecam Xiaomi Redmi 3s w podstawowym wariancie, zupełnie wystarczającym do użytkowania.

BeSrjxy.png

Jakie są istotne różnice pomiędzy 3s'em a popularnym Note 3?

  • Wyświetlacz 5" zamiast 5.5" z rozdzielczością HD zamiast FHD
  • Procesor Qualcomm Snapdragon 430 zamiast Qualcomm Snapdragon 650
  • Aparat 13 mpx zamiast 16 mpx

Telefon w cenie 120$.

A po porównanie cen zapraszam na kimovil: KIMOVIL

Edytowane przez piotr.geekbuying
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZESTAŃ REKLAMOWAĆ COŚ CO NIE JEST PROMOCJĄ.

I zrozum że jak można kupić za 32 akcesorium to ktoś kupi za 32.

CHYBA ŻE MA PUNKTY U WAS CZY NA GB np.

 

identyczna cena jest w gearbescie chociażby.

Albo przestań sobie wmawiać że jesteście tani.

http://www.geekbuying.com/item/Original-Xiaomi-Mi-Band-2-Smart-Bracelet-for-Android-iOS---Black-366206.html?utm_source=newsletter&utm_medium=EDM&utm_content=&utm_campaign=DMWEB_Holiday_20160802

Edytowane przez homman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@homman, a to można jeszcze kupić za 32 w tamtym sklepie? O ile widzę promocja się skończyła.

Gearbesta nie sprawdzam, mają jeszcze gorsze "triki" cenowe niż Geek. :D 

O, ale sprawdziłem jeszcze dziś:

Oppomart 37: http://www.oppomart.com/xiaomi-mi-band-2.html/

Gearbest 40: http://m.gearbest.com/smart-watches/pp_362705.html

Everbuing 41: http://m.everbuying.net/product1175977.html

Dalej mi się nie chce sprawdzać, wczoraj już to robiłem.

 

Oczywiście czekamy na Twoją odpowiedź, że "goldway ma to taniej i bez VAT!!1one", jest bowiem nieodłącznym elementem większości wątków tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mordeczki, jeśli ktoś jest zainteresowany dokupieniem za jednym zamachem folii do swojego Banda 2, bo ów nie posiada szkła hartowanego, polecam taki zestaw:

0vAOmf6.png

Za 4$ dopłaty dostaniemy dodatkową, zieloną opaskę oraz dwie folie na ekranik. I tak, dotyczy to tylko zielonej opaski, bo edytor jest łosiem i innych kolorów nie poprawił. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
5 godzin temu, piotr.geekbuying napisał:

Właściwie to niczym. Dostajesz instrukcje w angielskim + certyfikat na opakowaniu CE (china export hehehehehehl

Tak też doczytałem, a co do ceny to jedna ze stronek obecnie sprzedaje MiBanda2 za trochę ponad 18 GBP co daje około 92-93 zł, jesteście w stanie zrobić podobną promocję, albo dać konkurencyjną cenę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...