Skocz do zawartości

Uwalony układ zasilania?


DukeN

Rekomendowane odpowiedzi

Problemem jest ładowanie telefonu. Nie zawsze po podłączeniu ładowarki włącza się ładowanie, trzeba nieraz kilka razy wkładać wtyczkę w gniazdo usb zanim cokolwiek zatrybi, tzn, wyświetla powiadomienie o ładowaniu natomiast dioda nie zapala się. Próbowałem różne ładowarki i różne kable efekt jest identyczny. Jedynie na wyłączonym telefonie reaguje natychmiast i ikona baterii pokazuje stan ładowania. Ale tak czy siak ładowanie trwa i trwa.  Ampera podczas ładowania wyświetla dziwne wyniki od 20 mA do 220mA. przeważnie 3,778V. Pytanie czy to układ zasilania i można go wymienić osobno czy cała płyta do wymiany? Pytanie do Acida jaki byłby koszt naprawy jeśli to to co napisałem. Nie wiem czy opłaca się inwestować w ten telefon. Aha jeszcze jedno, na wyłączonym telefonie ma inne wskazania stanu naładowania telefonu niż jak jest włączony. Wyłączony 26% a włączony 43%, dodatkowo widżet pogody wskazuje 40%.

Czy mogę prosić któregoś z modów o skasowanie tego tematu w tym dziale? a ja napiszę w poprawnym. Dziękuję i przepraszam za swoją pomyłkę.

Edytowane przez DukeN
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...