elsismo

MI Max Pro uceglony

Recommended Posts

Witajcie, właśnie ucegliłem mojego mi maxa. Wgrywałem najnowszą paczkę miui polska, a po restarcie telefon się nie włącza, nie reaguje na przyciski. Zero życia.

Pomocy

U mnie po przywróceniu do życia Xiaomi Mi Max Pro przez MiFlash musiałem trzymać przycisk power chyba z 5 minut zanim telefon ożył

Było 100% baterii. Trzymam power już kilka minut i nic. Sprawdzę jeszcze z vol- i vol+ za chwilę.

O co chodzi z tym MiFlash i przywróceniem do życia?

Też zamieniłem telefon w cegłę - na nic nie reagował... MiFlash go nie widział. Zacząłem kombinować z trzymaniem różnej kombinacji klawiszy i po wciśnięciu vol+ i vol- MiFlash go zobaczył - tzn - po odświeżeniu zobaczył urządzenie podłączone do portu com. Wrzuciłem chiński rom i do tej pory go używam - nie udało mi się do tej pory wgrać TWRP dla wersji Pro.

1 minutę temu, Redmi2 napisał:

Moja znajoma kupiła( znaczy ja jej kupiłem pro) bez problemu twrp wgrane do pro za pomocą flashera z en.miui.com a na mi max zwykły mojej dziewczyny wgrałem windows toolkit.

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

No to nie wiem, może dlatego że używam Windows 10?

jarek384 Twój sposób ożywił telefon. Mimo, że nie uruchamiał się w trybie fastboot to MiFlash zobaczył urządzenie podłączone do portu COM10. Tylko u mnie zadziałała kombinacja vol- i power. Wrzuciłem china dev. System właśnie odpalił.

Dzięki

2 minuty temu, Redmi2 napisał:

Cos masz nie tak w systemie.

Nie chodzi mi o uruchomienie na telefonie takiego trybu testowego z poziomu klawiszy

Sent from my MI 4LTE using Tapatalk

A powiedz mi czy FLASHER TOOLKIT MI MAX\images - ten katalog powinien być pusty? Bo tak mi się ściąga...

No to już nie wiem - power razem z-vol uruchamia fastboot, power z +vol - recovery (ekran z telefonem i kabelkiem).

Edited by jarek384
literówka

Guest
This topic is now closed to further replies.