Jump to content

Mi4c z aliexpress, czyli co tam chińczyk zamontował?

Recommended Posts

Cześć!

Czy kupując Mi4c z tego linka powinnam wgrywać nowy system? To jest jakiś chiński syf, czy coś w miarę ok? Chińczyk Goldway pisze, że 'custom rom', czyli pewnie to jest jakieś autorskie wydanie sprzedawcy? Nie mam PC, czy da się wgrać nowy soft z maka? Wiem, że to są bardzo podstawowe pytania, ale nigdy nie miałam telefonu na androidzie.

http://www.aliexpress.com/store/product/No-Waiting-11-11-Original-Xiaomi-Mi4c-Mobile-Phone-4G-LTE-Snapdragon808-Hexa-Core-5-0/311331_32521874724.html

Edited by mial

Oj to trochę, mnie przestraszyłeś tym, właśnie przeczytałam, że można czekać do 21 na zgodę na odblokowanie.

A jak poza tym telefon? Daje radę?

Edited by mial
Oj to trochę, mnie przestraszyłeś tym, właśnie przeczytałam, że można czekać do 21 na zgodę na odblokowanie.

A jak poza tym telefon? Daje radę?

2-3 dni i dostaniesz zgodę.

Chyba jednak trochę za dużo zabawy z tym. Nie wiecie czy z to coś co nazywają na alie global frimware to też krzaki, czy można tego sprawnie używać? Zastanawiam się nad trochę droższym redmi 3s w takim razie

Dnia 20.07.2016 o 22:13, mial napisał:

Chyba jednak trochę za dużo zabawy z tym. Nie wiecie czy z to coś co nazywają na alie global frimware to też krzaki, czy można tego sprawnie używać? Zastanawiam się nad trochę droższym redmi 3s w takim razie

Na mi4c nie ma globala...

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...