Skocz do zawartości

problem z bluetooth połączeniem smartwotcha


neoo80

Rekomendowane odpowiedzi

dlugo sie zastanawialem nad telefonem czy kupic flagowca czy kupic ulefon power czy xiaomi 

No i jednak padlo na xiaomi redmi note3pro jak  go dostalem bardzo przyjemnie mnie zaskoczyl  no ale juz mam jeden problem co sie dzieje z bt mam smartwatch alcatel i co sie polaczy to sie rozlaczy  macie podobne problemy czy to tylko u mnie ?

a drugie pytanie  na ulefon jest juz android 6 a tu mozna sie spodziewac jakis aktualizacja czy niebardzo juz ?

Edytowane przez neoo80
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MIałem to samo w połączeniu z opaską Mi Band 2 - coś jest z tymi RNP3 nie tak. U mnie sprawa rozwiązała się sama po instalacji najnowszego softu global stable 7.3.7.0, obecnie przeszedłem na najnowszą wersję stabilną xiaomi.eu i również działa jak należy - na tych dwóch softach powróciło to do pracy takiej jak należy ale i tak co parę dni sama się rozłączała. Definitywnie sprawa rozwiązała się dopiero po zainstalowaniu aplikacji Tools & Mi Band, która "steruje opaską".

Edytowane przez tomaxos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zobaczcie czy pomoże zmiana w ustawieniach bluetootha jako widoczny. Mam problem z połączeniem się z zestawem głośnomówiącym w aucie i dopiero zmiana na widoczne pomogła. (nie mówię o parowaniu ale o automatycznym połączeniu już po sparowaniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...