Skocz do zawartości

Ucinanie ogonków w SMS i przełączanie muzyki


wysher

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem MI-2S - cudowny telefon. Po przesiadce z SGS różnica w działaniu jest kolosalna.

Brakuje mi jednak dwóch funkcji:

1. Ucinania ogonków. Czy jest szansa na odpowiednią modyfikację aplikacji? Podczas gdy PL znaki mogę przeboleć, to dwójki brakuje mi najbardziej.

2. Czy jest możliwość przełączania muzyki przy pomocy przycisków głośności? Jeśli tak, to jak to włączyć? Jakoś to działało w SGSie, ale nie mogę dojść jak. Help.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy wylaczonym ekranie nie mozna przyciskami glosnosci przelaczac piosenek? A bylem pewny ze gdzies czytalem o tej opcji tylko nie moge znalesc...

chyba w koncu za tydzien moj MI-2 do mnie dotrze i mam nadzieje ze jakis sposob sie znajdzie na takie przelaczanie piosenek bo podczas odtwarzania niemal non stop z tego korzystam od prawie 2,5 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bede mial telefon to zaczne kombinowac ;p

A co do ogonkow, daawno temu na zte blade mialem klawiature HTC ime czy jakos tak i tam z poziomu ustawen klawiatury dalo sie ustawic zeby ucinala ogonki tylko przy pisaniu smsow wiec mysle ze jesli komus zalezy na tych ogonkach to niech poszuka klawiatury ktora by miala taka opcje bo zdaje sie ze innej mozliwosci nie ma... no chyba ze zainstalowanie alternatywnej aplikacji do smsow

edit

w htc ime z tego co pamietam konkretnie sie ustawialo jakie literki na jakie ma zamieniac czyli trzeba byla ta minute poswiecic na ustawienie tego ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstaluj sobie multiling beta keyboard. Po napisaniu wiadomości jeden przycisk i usuwa Ci wszystkie ogonki. Nawet jeśli nie chcesz z niej korzystać na co dzień, to masz szybkie przełączanie klawiatury, więc zmiana to tylko moment.

Ja jeszcze mam tak że aplikacji sms zmieniłem uprawnienia, żeby przy wysyłaniu smsa pytał o zgodę. Dzięki temu nigdy nie wysyłam smsa przez przypadek, co może się zdarzyć jak np. próbujesz edytować tekst i przypadkiem naciśniesz wysyłanie.

Ew. inny niż domyślny program do smsów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...