Jump to content

Dzeju xp

Użytkownicy
 • Content Count

  47
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

1 Follower

About Dzeju xp

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Xiaomi MI2S

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pytanie do starszych użytkowników. Jak gniazdo USB znosi noszenie w kieszeni i słuchanie muzyki? To jest moja główna obawa, że to gniazdo w kieszeni się szybko wyrobi i zniszczy, bo wtyczka jest dość długa, więc łatwo ją ruszyć. A innej opcji niż noszenie telefonu w kieszeni nie przewiduję.
 2. Dzięki, sprawdziłem ale jest nowy problem. Mianowicie zmieniam domyślną aplikację galerii na quickpic i próbuję otworzyć jakieś zdjęcie z folderu i otwiera mi to i tak w domyślnej apce. Wchodzę znowu do domyślnych aplikacji i okazuje się że przywróciło domyślną aplikację jako galerię. Także mi nie działa. To słabo
 3. Witam, Mam problem z galeria, kiedy oglądam zdjęcia otwierając je bezpośrednio z folderu. Mam 5 zdjęć w folderze. Otwieram pierwsze i dla galeri jest to zdjęcie np. 3/5. Pliki w folderze są sortowane po nazwie. Kiedy chcę otworzyć zdjęcia najpierw włączając galerię i tam wybierając folder to pliki są domyślnie sortowane po dacie malejąco. Czy da się coś zrobić żeby w folderach galeria sortowała mi wg. nazwy pliki? Próbowałem już czyścić dane.
 4. No tak, to wszystko wiem. Właśnie tu pojawia się moje pytanie czy da się coś z tym zrobić. Jakiś czas temu można to było zmienić i teraz kiedy zrobiłem full wipe to straciłem tę możliwość i szukam sposobu żeby znów te uprawnienie cofnąć.
 5. W poprzednich wersjach (nie pamiętam kiedy ostatni raz to ustawiałem) mogłem wyłączyć domyślną aplikację sms z aplikacji zaufanych i wtedy sobie ustawiłem ograniczenie, że przed każdym wysłaniem smsa miało mnie pytać o zgodę. Teraz przy aktualizacji zrobiłem full wipe i taką opcję straciłem i już nie mogę tego zrobić jak kiedyś miałem. Czy da się jakoś "odsystemowić" aplikację sms, żebym mógł zmienić jej uprawnienia? Bardzo mi zależy na tej funkcjonalności, bo czasem mi się zdarza przy przesuwaniu kursora do poprawki trafić w przycisk wysłania i już nic się nie da zrobić, a tak miałem zabezp
 6. Folder Lost+Found jest u mnie pusty, folderu LOST, w ogóle nie mam. Ok, podliczyłem ręcznie aplikacje, wg. wskazań z panelu sterowania i wyszło mi 2,5GB. Jednak kilka średnich programów i się nazbierało. Ale to już jest ta granica? I nie ma rozgraniczenia między plikami na pamięci USB, a wewnętrznej. Tylko wszystko co zainstaluję zawsze ląduje w pamięci na aplikacje? Bo w opcjach aplikacji jest rozdzielona pamięć na pamięć usb i dane, co ja rozumiem jako pamięć zewnętrzną usb i pamięć na aplikacje. Bo jeśli tak jest jak myślę, to większość ma po kilkanaście kilobajtów w polu Dane, a reszta j
 7. Podczepię się pod temat, ponieważ mam podobny problem. Telefon cały czas mnie informuje o kończącej się pamięci. Nie mam jakoś bardzo dużo aplikacji, więc trochę mnie to zaskoczyło. A uporczywie cały czas stan się utrzymuje, nawet jak skasowałem kilka aplikacji, które widniały w panelu sterowania jako największe. Wiem, że w panelu sterowania są jakieś zestawienia, ale podawane są rozmiary całkowite, dla pamięci USB i wewnętrznej, a chyba problemem jest tylko to co jest na wewnętrznej. Jak przeglądam swoje aplikacje to raczej w danych są drobne rozmiary 1MB to już dużo. Ok, mam jedną dużą grę
 8. Dzeju xp

  Bumper/Case

  Wg. mnie jest świetny. Idealnie spełnia swoje zadanie, ale też dbam o sprzęt więc nie poddaje go ciężkim warunkom. Jak dużo korzystasz ze słuchawek, szczególnie chodzi mi o częste podłączanie i odłączanie, to zatyczka może być upierdliwa. Raczej się nie powinna urwać. Z kolorów polecam tylko czarny bo brudzi się od spodni i jak mam takie ciemne pasy na brzegach. Na czarnym nie będzie widać.
 9. Na mi2s wielokrotnie testowane i śmiga bez zarzutu. Potestuj sam, jedno konto na kompie, drugie na telefonie i próbujesz.
 10. A co tam dokładnie chcesz tłumaczyć (od razu piszę że nie instalowałem)? Jak tylko ekran blokady to mi wrzuć gdzieś sam motyw i mogę zrobić dobry uczynek, żeby nie być dłużnym wobec społeczności. A na tym jednym trochę się znam.
 11. A jesteś pewien, że masz tę funkcję ustawioną w opcjach? Dla przypomnienia: Telefon-> ustawienia-> więcej opcji (telefon) -> czujniki telefonu Sprawdź czy na pewno wszystko jest ok. Co do odświeżania pulpitu ciągle to w końcu mam rozwiązanie (od Acida) Zobacz czy masz zaznaczone Menu -> Launcher -> Pozostaw w pamięci.
 12. Zauważyłem nową ciekawostkę - jeżeli wyczyszczę pamięć będąc w ustawieniach to nie ma tego problemu. Zauważyłem też że to robiąc nie jest usuwany z pamięci proces mihome, czyli jakbym miał go na wierzchu i go nie zamykał. W każdym innym przypadku jest usuwany. Czy to może mieć coś wspólnego z tym, bo chyba mihome jako launcher odpowiada za wygląd czyli za te nieszczęsne ładowanie pulpitu. Edit: to musi być to bo jak wchodzę w ustawienia aplikacji i zakładkę "w pamięci" i stamtąd zatrzymuję proces mihome to wtedy po wyjściu mam ładowanie pulpitu. Ew. dostawca pogody. Ale usunięcie jednego u
 13. Nic się u mnie nie zmienia. I się zastanawiam, czy wkradł się jakiś bug do systemu, czy to wina jakiejś aplikacji.
 14. Czyli coś jest na rzeczy z tym ładowaniem ekranu. Ja tam mam jak się wyczyści pamięć kiedy jakaś aplikacja jest włączona i się w niej jest. Wtedy po wyjściu jest to ładowanie, ale tylko raz. I żeby było mniej przyjemnie to to ładowanie coraz bardziej się wydłuża od kiedy jest ten problem. Acid na mój problem pisał, żebym dodał pogodę bz do autostartu, może u Ciebie ona będzie możliwa do dodania, bo u mnie nie.
 15. U mnie to jest po chińsku, no ale wchodzisz w apkę motywy. Na górze są 4 zakładki. Ostatnia to Twoje motywy, zamiast niej bierzesz 3 i klikasz przycisk na dole strony. Pojawi się okno "własne" i dalej już wszystko będzie jasne.
×
×
 • Create New...