Skocz do zawartości

Problem z logowaniem do konta Xiaomi


karolingus

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie...Dziś aktualizowałem Mi5 do Miui8. Pomyślałem- nowe miui zrobie  z full wipe. Zainstalowałem wszystko ładnie przez recovery. Uruchomił się i jest problem. Do zalogowania wyszukuje sam region czy coś i prosi o hasło do aktywacji. Problem w tym że hasło woła do konta Xiaomi które się nie zgadza tzn. 160****015 a moje konto jest inne końcówka 488...Mam 2 telefony Xiaomi więc sprawdziłem drugie konto i jest jeszcze inne. Podany jest w nawiasie kod do odblokowania ale nie wiem gdzie wpisać....Pomocy Mistrzowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm to masz problem. Z jakiegoś powodu pojawia się inne konto. Prawdopodobnie mogłeś rejestrować drugie konto albo jeszcze inne na ten sam numer telefonu. Niestety to jest duży problem jeśli nie znasz całości numeru bo wtedy da się zrobić przypomnienie i reset hasła przez stronę Xiaomi. Jednak tu... d*pa. Ewentualnie kontakt z serwisem Xiaomi.

Z MI 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam podobny problem z tym, że mnie loguje na inne konto zupełnie na forum MIUI a telefon mi mówi że niby nie mam kopii w sieci, chociaż widać ewidentnie że kopia sobie siedzi - też postanowiłem zrobić wipe... 

@Acid wiesz może czemu nie mogę synchronizować kontaktów z konta google? Nie mam takiej pozycji w podglądzie konta na telefonie (MIUI 6.6.16 - MiNote)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@karolingus Wymuszenie logowania w ten sposób na konto musi być spowodowane zrobieniem odblokowania bootloadera z tego konta . Miałem podobną sytuację , lecz to było moje konto w dwóch przypadkach - W Mi5 po odblokowaniu i zainstalowaniu nowego systemu przez twrp przy konfiguracji początkowej dostałem komunikat o tym że telefon jest zablokowany i muszę podać hasło do konta którym robiłem odblokowanie bootloadera , tak samo miałem z Redmi Note 3 .

Edytowane przez Mikołaj Koput
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

To ja mam troszkę inny problem , po przejściu z Globala Miui 7 na na najnowszą wersję Miui 8 z Miui Polska pojawił się problem z synchronizacją smsów i historii połączeń . Reszta rzeczy za wyjątkiem kontaktów i zdjęć przebiegła pomyślnie. Coś forum blokuje mi możliwość wstawienia zrzutu więc komunikat mam "status synchronizacji nieznany" (przy sms i historii połączeń 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej...mi na miui8 zrobiło się tak samo z sycnchronizacja...Pozatym miałem wrażenie, że co aktualozacja to gkrzej i z baterią i obracaniem częściej się wyłączało...Zainstalowałem globala 7.5.6.0 i narazie bateria super autoobracanie różnie ale mam automatyczne wył tel na noc i rano zawsze wszystko ładnie cbodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie też mam takie obserwacje, dziś pierwszy dzień na Miui 8 i od razu widzę że bateria schodzi szybciej , ten problem z autoobracaniem jest bardzo irytujący . Ale bardzo mi przeszkadza sprawa dotyczącą braku możliwości synchronizacji smsów i historii połączeń :-/ Co ciekawe na moim poprzednim Mi4C nie było żadnego z tych problemów . . . 

18 minut temu, karolingus napisał:

Hej...mi na miui8 zrobiło się tak samo z sycnchronizacja...Pozatym miałem wrażenie, że co aktualozacja to gkrzej i z baterią i obracaniem częściej się wyłączało...Zainstalowałem globala 7.5.6.0 i narazie bateria super autoobracanie różnie ale mam automatyczne wył tel na noc i rano zawsze wszystko ładnie cbodzi.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Dnia 21.07.2016 o 11:01, Suprboar napisał:

No właśnie też mam takie obserwacje, dziś pierwszy dzień na Miui 8 i od razu widzę że bateria schodzi szybciej , ten problem z autoobracaniem jest bardzo irytujący . Ale bardzo mi przeszkadza sprawa dotyczącą braku możliwości synchronizacji smsów i historii połączeń :-/ Co ciekawe na moim poprzednim Mi4C nie było żadnego z tych problemów . . . 

 

Znalazłem rozwiązanie - po instalacji MIUI8 pomieszało w ustawieniach uprawnień i brak synchronizacji sms/historii połączeń wynika z braku stosownych uprawnień dostępu dla mi cloud. Aby synchronizacja była możliwa i trzeba je niestety ręcznie włączyć. Dlaczego aktywacja chmury nie włącza ich za automatu, dalibóg nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wkamil napisał:

Znalazłem rozwiązanie - po instalacji MIUI8 pomieszało w ustawieniach uprawnień i brak synchronizacji sms/historii połączeń wynika z braku stosownych uprawnień dostępu dla mi cloud. Aby synchronizacja była możliwa i trzeba je niestety ręcznie włączyć. Dlaczego aktywacja chmury nie włącza ich za automatu, dalibóg nie wiem.

Dzięki ! 

 

Próbuję znaleźć gdzie zmienia się uprawnienia dla MiCloud możesz podpowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...