weah

Mi5 a chmura xiaomi

Recommended Posts

Witam,

Mam problem, chciałbym powiększyć chmurę (mam 7GB) ale przy zalogowaniu do i.mi.com i kliknięcie update storage gdzie jest plus mega ultra nie chce się włączyć, 

Próbowałem zmienić jezyk na chinski - nie pomaga.  

Ktoś zwiększał w ten sposób i pomoże? 

Pozdrawiam

Piotr

Niestety, jeżeli nie mieszkasz w Chinach to nie da się oficjalnie powiększyć chmury :/
Jest to napisane na dole "Membership is only supported in mainland in China and HongKong"

"Członkostwo jest możliwe tylko w na terenie Chin oraz w Hong Kongu.
kXVGhDJ.png

Edited by iTexon

własnie siedzialem, siedzialem, siedzialem, dlubałem dłubałem i dłubałem, z chińskim się zaprzyjażniłem, zmieniłem jezyk na skośny , użyłem paybacka 50PLN w plecy i mam 20gb ekstra na rok

Pozdrawiam 

Piotr

imi.png

Wczoraj się tym zajmowałem. Musisz zmienić region na Chiny w swoim mi account, na dole zakładka locale. wtedy będziesz miał możliwość wyboru większych pojemności.

Aby zapłacić za powiększenie ja użyłem  kredytów mi, które zakupiłem przez pośrednika z tego linku: http://www.micredits.com/makepayment 

Serio? Tak banalnie to się dało rozwiązać haha? W każdym bądź razie dzięki, bo mi też pomogłeś :D.

Czy można wyłączyć całkowicie synchronizację z chmurą Xiaomi i wylogowanie całkowicie tego konta na Mi5? Chciałbym zostać tylko na koncie Google i tylko je synchronizować. Czy nie wpłynie to na działanie urządzenia?

Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

Nie ale stracisz wiele plusów no i w przypadku Wipe dobrze jest znać i tak swoje hasło Xiaomi bo będzie cegła.

Z MI 5

Nie przeszkadza mi do końca ta chmura, ale "system" nie trzyma ustawień. Chcę tylko synchronizować kontakty, resztę mam wyłączoną i ta reszta i tak włącza się do synchronizacji. W ustawieniach synchronizacji tylko włączam kontakty, a po jakimś czasie i tak reszta też jest na "Wł"

Jakie są jeszcze plusy oprócz tego przypadku uceglenia urządzenia?

Edited by boobass84

A ja napotkałem taki problem z Mi Account po jego dodaniu na MI5 na romie global 7.2.4 i ustawieniu konta google z synchronizacją kontaktów wchodząc w Phone lub Contacts pojawia się błąd "unfortunately contacts and dialer has stop...... wystarczy że usunę mi account z telefonu i problem znika pojawiają sie kontakty i mozna wybierać z telefonu numer. Prosba o pomoc.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Guest
This topic is now closed to further replies.