Skocz do zawartości

Nagrywanie rozmów - słaba jakość


kaffre

Rekomendowane odpowiedzi

Od niedawna mam note 3 pro i jedyną wadą jaką do tej pory zauważyłem jest słaba jakość nagrywanych rozmów. W porównaniu do jakości z mi3 jest tragicznie.

Czy to na wszystkich note 3 pro tak jest czy to wina nowego romu? Dodam, że aktualnie mam miui polska, ale na global stable i dev również było to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Żeby nie zakładać nowego wątku. :)

W moim 1S już prawie nie kontaktuje gniazdo ładowania, chyba nadszedł czas na zmianę, myślę o 3Pro - ale.
Zależy mi na nagrywaniu rozmów w dobrej jakości z czym zrootowany 1S,
radził sobie całkiem dobrze, natomiast zrootowanych 3Pro, brak w sprzedaży i tu pojawia się problem bo :

Cytat

Call Recorder do działania potrzebuje kernela oznaczonego jako  2WCR (2-way call recording), wiąże się to z prawem super użytkownika, jaki musimy przyznać tej aplikacji. Czyli Call Recorder działa tylko na zrootowanych telefonach.


Poczytałem o samodzielnym rootowaniu, niestety nie posiadam wystarczających kwalifikacji, ani 64bitowego kompa.
Proszę!
Podpowiedzcie dobre i odpowiednie w mojej sytuacji rozwiązanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Czy jest jakakolwiek możliwość zwiększenia jakości nagrywanych rozmów? W domu mam 2 telefony - Redmi 3 i Redmi Note 3 Pro. Ten pierwszy dobrze nagrywa rozmowy, natomiast drugi bardzo źle. Wersja oprogramowania to 7.10.26.

Edit: Nie wiem za co dostałem ostrzeżenie od moderatora. Na MIUI 8 nagrywanie było ok. Widać moderacja zamiast pomaga to uważa się za panów świata (tak jak znana elektroda).

Edit2: Sprawdziłem i na redmi 3 mam 32 Kbps (dla mnie jakość ok), a na redmi note 3 pro to tylko 8 Kbps. Ten sam rom, a zupełnie inaczej nagrywa. WTF

Edytowane przez qwerty01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...