Skocz do zawartości

Xiaomi Redmi 2 Pro z Agito.pl


yeti2704

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Zamówiłem  Xiaomi Redmi 2 Pro na agito.pl i przysłano mi wersję HM 2LTE-SA i z tego co się dowiedziałem jest ona na rynek do Singapuru. Do tego zainstalowane jest "MIUI 7.3 od MIUIPolska 6.3.17 (rozwojowa). Stąd kilka pytań czy np. LTE będzie mi normalnie działać (bo teraz łapie mi tylko H+) i jak zainstalowali tam MIUI Polska, bo nie widzę wersji dla tego modelu (HM2014817)

Screenshot_2016-05-22-22-07-42_com.android.settings.png

Screenshot_2016-05-22-22-07-34_com.android.settings.png

Edytowane przez yeti2704
dodano screenshoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Redmi2 napisał:

Nie prawda :-P. Bo macie soft pod ten tel a dokladniej to ten sam co 2014811 lub inaczej wt88047

811/817/818 ten sam soft jest

813 inny :-)

Tylko nie wgraj pod niego softu pod 813/86047 bo albo zasiegu nie będziesz miał, ale to nie problem bo łatwo załatać albo złapiesz bootlopa.

Wysłane z mojego 2014811 przy użyciu Tapatalka

To, że działa, nie znaczy, że jest pod niego. Numer jest 1, 811, pod niego jest soft, nikt nie zakazuje próbować instalować sobie innych softów, ale nie zmienia to faktu, że rom dla 2014811 jest dla 2014811. Także nie, xiaomi.eu/miuipl nie robią softu dla 817, kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Redmi2 Przeczytaj jeszcze raz... 811 jest pod 811, wersja 817 nie jest wersją chińską, co za tym idzie, nie ma na niego china dev, a co za tym idzie, nie ma na niego oficjalnie romu, zainstalować sobie możesz co chcesz, totalnie, co chcesz, ale 811=817, to są 2 różne modele, a że rom działa, to już inna sprawa. Rom masz podpisany 811, wiec nie dodawaj sobie czegoś, czego nie ma. Fastboot ma inne oznaczenia niż romy zwykłe do aktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.05.2016 o 19:35, Big00s napisał:

"Niezgodność towaru z opisem" Ja bym go zwrócił. Masz do tego prawo.

Dlaczego byś go zwrócił?
Zamówiłem wczoraj ten telefon właśnie z agito.pl i czytając ten wątek zacząłem się zastanawiać jakie trudności mogę napotkać używając wersji przeznaczonej na rynek Singapuru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Cześć!

Mam podobny problem - kupiłem redmi 2 z morele.net i dostałem wersję HM2014817. Mam w związku z tym sporo pytań i wątpliwości:

1. Czy będzie ona poprawnie działała w Polsce, czy też mogę napotykać jakieś problemy?

2. Czy jest możliwość wgrania oprogramowania MIUIPOLSKA?

3. Czy 14 dni na odesłanie telefonu mam wtedy kiedy go jeszcze nie uruchomiłem, czy po uruchomieniu albo wgraniu innego oprogramowania niż te dostarczone również mam możliwość zwrotu telefonu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba już ostatnie pytania jakie mnie dręczą:

telefon podaje, że jest wgrana wersja MIUI 7.3 od MIUIPolska, 6.3.17 (rozwojowa) (jak kliknę na tę informację to pokazuje się tekst "W porządku, już jesteś programistą" - to normalne?)

1. Czy jest to oryginalna wersja, czy też może być w jakiś sposób zmodyfikowana przez sprzedawcę, mogę to jakoś sprawdzić?

2. Po kliknięciu "aktualizacje systemowe" oraz "pobierz aktualizację MIUIPolska" wyskakuje komunikat "Masz najnowszą wersją" - co jak widać po numerze nie jest prawdą. Czy zatem nowsze wersje muszę wgrywać za pomocą pliku .zip? Dlaczego nie wyświetla mi nowych aktualizacji automatycznie?

3. W spisie aplikacji są różne aplikacje, do których nie ma dostępu, nie można też ich odinstalować, czy są to aplikacje które zostały wgrane przez dystrybutora, czy też są one częścią składową MIUIPolska i nie mam się czym martwić? Aplikacje takie jak np. Cheetah Mobile CleanMaster, Yellow Page, Whetstone.

Dzięki za odpowiedzi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...