Skocz do zawartości

Niedziałające aplikacje w tle/lub po uśpieniu telefonu


Rafaello

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.

Mam taki oto problem który nie objawiali się ze wcześniejszymi moimi urządzeniami na androidzie.

Mianowicie sprawa wygląda następująco mam Redmi Note3 pro z miuiPolska.

Używam aplikacji do monitorowania aktywności na rowerze : Strava, która na moim wcześniejszym telefonie działała rewelacyjnie i bezbłędnie.

Lecz gdy zacząłem sezon rowerowy 2016 i po przejechaniu pierwszej trasy na Strava app trasa się nie zapisała tak jak powinna, apka wyrysowała trasę po jej przejechaniu rysując ślad GPS w lini prostej tak jak od linijki, a nie tak jak ja ją przejechałem. To samo tyczy się dystansu i czasu jazdy który miał się nijak do stanu faktycznego. Odniosłem wrażenie, że telefon jakby tracił fixa GPS i / lub dane komórkowe.po uśpieniu.

Po kilku dniach ponowna wyprawa i znów to samo :(.
Włączyłem wszystkie opcje które uważam, że powinny być włączone, czyli dane komórkowe, GPS, i dodatkowo  "pływające okienka" których nie miałem wcześniej zaznaczonych - sądząc że to pomoże mimo wszystko po tym jak telefon się wygasił i przeszedł w tryb uśpienia trasa przestała być śledzona i zapisywana :(

Proszę o pomoc w tej kwestii, dodam iż próbowałem jeździć jeszcze na tych aplikacjach: , Runastic Road bike, Navime i efekt jest dokładnie taki sam

Podczas jazdy samochodem mapy google działają bez zarzutu - ekran cały czas włączony.

Dziękuję za wszelkie sugestie i porady w tym temacie.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje.

Wcześniej miałem zainstalowany samouczek, ale widocznie nie pamiętałem, że znajdę w nim rozwiązanie mojego problemu.

Teraz już zostanie ze mną na dłużej...

Temat do zamknięcia.

Pozdrawiam

Wysłane z mojego Redmi Note 3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...