Sign in to follow this  
elzear

Ekran blokady - dodanie własnego skrótu

Recommended Posts

Witam,

Mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość dodania do ekranu blokady skrótu do własnej aplikacji/kontaktu?

Głównie zależy mi na dodaniu opcji "zadzwoń do kontaktu". Taka opcja znajduje się w CyanogenMod, gdzie można dodawać skróty do własnych aplikacji.

Widziałem na chińskich forach przeróżne modyfikacje, gdzie dodawali wywołania do własnych aplikacji, jednak nie spotkałem się z opcją o którą mi chodzi.

Wgrywanie zamienników mnie nie bardzo interesuje, gdyż zazwyczaj sporo problemu jest z nimi.

Nie wiem jakie problemy masz z zamiennikami, ja nie mam żadnych. W każdym razie w domyślnym ekranie blokady takich rzeczy się bym nie spodziewał, chyba że sobie wyedytujesz ale to już by była grubsza sprawa. Jeśli odblokowanie przenoszące od razu do ostatnio wybieranych numerów to dla Ciebie za mało to musisz poszukać jakiś programów. https://play.google.com/store/apps/deta ... dgetlocker Coś takiego mi się nawinęło. Ja osobiście nie używam, wiec nie wiem czy spełni to Twoje oczekiwania.

Musiałbyś modyfikować ekran blokady jeżeli nie chcesz zamienniku. Do aplikacji skrót da się zrobić na pewno, ale do kontaktu na ekranie blokady jeszcze nie widziałem w MIUI. Pewnie nikomu nie chce się tyle grzebać żeby dodać jeden/dwa kontakty na ekranie blokady bo to więcej roboty niż to jest warte.

Nie wiem jakie problemy masz z zamiennikami, ja nie mam żadnych. W każdym razie w domyślnym ekranie blokady takich rzeczy się bym nie spodziewał, chyba że sobie wyedytujesz ale to już by była grubsza sprawa. Jeśli odblokowanie przenoszące od razu do ostatnio wybieranych numerów to dla Ciebie za mało to musisz poszukać jakiś programów. https://play.google.com/store/apps/deta ... dgetlocker Coś takiego mi się nawinęło. Ja osobiście nie używam, wiec nie wiem czy spełni to Twoje oczekiwania.

Problem polaga na tym, ze zamienniki zazwyczaj działają z opóźnieniem (np. pojawia się najpierw MIUI a pozniej zamiennik), albo funkacja o którą mi chodzi nie działa.

Musiałbyś modyfikować ekran blokady jeżeli nie chcesz zamienniku. Do aplikacji skrót da się zrobić na pewno, ale do kontaktu na ekranie blokady jeszcze nie widziałem w MIUI. Pewnie nikomu nie chce się tyle grzebać żeby dodać jeden/dwa kontakty na ekranie blokady bo to więcej roboty niż to jest warte.

Właśnie ta jak wspomniałem też nie znalazłem takiej informacji nigdzie :/

Odnośnie wartości, akurat ta opcja jest baardzo przydatna (np. gdy musimy zadzwonic adhoc do kontaktu :))

Jeszcze nie spotkałem się z niepoprawnie działającym motywem. A sam nawet wprowadzam drobne poprawki (tłumaczenia czy kosmetyka) i nadal wszystko jest dobrze. Nie wiem jak się może najpierw pojawić domyślny ekran a potem dopiero zamiennik. Aż jestem ciekaw, jaki masz telefon i podaj link czy nazwę zamiennika, który Ci źle działał, aż poszukam.

Jeszcze nie spotkałem się z niepoprawnie działającym motywem. A sam nawet wprowadzam drobne poprawki (tłumaczenia czy kosmetyka) i nadal wszystko jest dobrze. Nie wiem jak się może najpierw pojawić domyślny ekran a potem dopiero zamiennik. Aż jestem ciekaw, jaki masz telefon i podaj link czy nazwę zamiennika, który Ci źle działał, aż poszukam.

Motywy jak najbardziej sprawdzałem inne, ale żaden nie dawał mi opcji dzwonienia do kontaktu.

Posiadam HTC Desire (8181) oczywiście wiem, że jest to dość leciwy sprzęt, jednak wersja v3 działa bardzo płynnie. V5 również testowałem, jednak w niej również nie widziałem tej opcji.

zamiennik:

np. LockMENU - jest opcja direct diall z poziomu lockscreen, jednak proces jest blokowany i nie mam możliwości go odblokować (allow jest zaszarzone).

Active lockscreen - też ma taką opcję, przy próbie dodania kontaktu do direct call wywala się aplikacja.

Obie apki testowałem pod v5 i v3.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this