elzear

Użytkownicy
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About elzear

 • Rank
  Nowy
 1. Też widziałem te aukcje. Problem polega na tym, że koleś jest zwykłym słupem. Czy ktoś z was zamawiał z Ali i jest w stanie polecić sprzedawce?
 2. Witam, Jakiś miesiąc temu zakupiłem telefon Xiaomi MI2S, a dziś padł mi głośnik do rozmów. Co jest najdziwniejsze, telefon leżał na biurku, podniosłem go bo ktos dzwonil, oddzwaniam i nie słyszę rozmówcy. Po kilku testach okazało się, że tryb głośnomówiący działa (jak mniemam na innym głośniku) a na trybie normalnym nie. Pytanie co można potestować zanim będę zmuszony odesłać telefon? ------------------------------------------ No ciekawe... stuknąłem mocniej palcem w okolicy głośniczka i zaczęło działać... Sprawa rozwiązana mam nadzieję! Choć muszę przyznać, że martwi mnie to, że coś takiego dzieje się z 1 mies. telefonem :/
 3. OMG... Przeglądałem tą sekcję dziesiątki razy i nie zauważyłem Dziękuję
 4. Tydzień temu otrzymałem ten telefon i muszę przyznać, że naprawdę przyjemny telefon. Jedynym mankamentem jaki zauważyłem na tą chwilę jest słaba wibracja. Czy istnieje możliwości modyfikowania mocy/częstotliwości wibracji?
 5. Motywy jak najbardziej sprawdzałem inne, ale żaden nie dawał mi opcji dzwonienia do kontaktu. Posiadam HTC Desire (8181) oczywiście wiem, że jest to dość leciwy sprzęt, jednak wersja v3 działa bardzo płynnie. V5 również testowałem, jednak w niej również nie widziałem tej opcji. zamiennik: np. LockMENU - jest opcja direct diall z poziomu lockscreen, jednak proces jest blokowany i nie mam możliwości go odblokować (allow jest zaszarzone). Active lockscreen - też ma taką opcję, przy próbie dodania kontaktu do direct call wywala się aplikacja. Obie apki testowałem pod v5 i v3.
 6. Problem polaga na tym, ze zamienniki zazwyczaj działają z opóźnieniem (np. pojawia się najpierw MIUI a pozniej zamiennik), albo funkacja o którą mi chodzi nie działa. Właśnie ta jak wspomniałem też nie znalazłem takiej informacji nigdzie :/ Odnośnie wartości, akurat ta opcja jest baardzo przydatna (np. gdy musimy zadzwonic adhoc do kontaktu )
 7. Witam, Mam takie pytanie. Czy istnieje możliwość dodania do ekranu blokady skrótu do własnej aplikacji/kontaktu? Głównie zależy mi na dodaniu opcji "zadzwoń do kontaktu". Taka opcja znajduje się w CyanogenMod, gdzie można dodawać skróty do własnych aplikacji. Widziałem na chińskich forach przeróżne modyfikacje, gdzie dodawali wywołania do własnych aplikacji, jednak nie spotkałem się z opcją o którą mi chodzi. Wgrywanie zamienników mnie nie bardzo interesuje, gdyż zazwyczaj sporo problemu jest z nimi.