Jump to content

Mi4c problem z weryfikacja i instalacja Stable

Recommended Posts

Na poczatku witam wszystkich jestem nowy na forum. To mój pierwszy post. [Z gory przepraszam za brka polskich znakow nie przebywam w Polsce i nie pisze z polskiej klawiatury - jestem w pracy]
Zdecydowalem sie na post poniewaz mam problem z moim swiezym zamowieniem z ibuygou.
Zakupilem Mi4c Black 3GB 32GB - glownie do celow testowych web, mobile development
Problem w tym ze nie moge go zweryfikowac przez strone chinska jak i wersje angielska [ www.mi.com/verify/ ]
IMEI na pudelku oraz w telefonie jest ten sam, naklejka z tylu telefonu ma inny nr. S/N wpisuje wraz z "/" i bez. Nic nie pomaga.
Do tego telefon przyszedl w zafoliowanym boxie ale z zainstalowana wersja MIUI 7 by xiaomi.eu 5.10.8 | Beta
Po podlaczeniu do Wifi wyskakuje aktualizacja Miui 6.5.5
Dziwne
Zrobilem benchmark z AnTuTu 6.1.4 i score mam: 69278
Aplikacja Antutu officer pokazuje ze zdal test na oryginalnosc.

Co polecacie zrobic z wyskakujacym update Miui 6.5.5? A co z wersja Beta. Warto zainstalowac Stable? Jesli tak ktora najlepiej wersje?

Ibuygou przeprasza i oferuje ze jesli chce moga mi wymienic telefon ale czas 25 do 30 dni. Dlugo. Moge sprobowac jeszcze jakos potwierdzic z mi.com [kolezanka jest z Chin to powinna pomoc]

Wolalbym sam to najpierw zweryfikowac co moge zrobic i jak rozroznic czy to real i czy fake. Przeinstalowac ROM itd.

Bede wdzieczny za kazda pomoc.
Dzieki

No akurat mnie Miui Polska wersja bez obrazy nie interesuje ze wzgledu ze uzywam wszystko English.

Ale wlasnie zrobilem test stad:

Zadzialalo i na zielono mam moj IMEI, data zakupu, gwarancja tylko pokazuje mi model samo LTE bez ze to werjsa 32GB
Czyli rozumiem to znak ze oryginal i ibuygou nie oszukalo mnie.

Jedynie zainstalowalbym Stable a nie Bete softwaru. Sproboje przez MI odblokowac bootloader.

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...