sampras

Serwisy VOD na Mi5 i ROM-ie xiaomi.eu

Recommended Posts

Cześć,

Próbowaliście włączać którąś z zawartości w Player.pl albo nc+go na mi5? Będąc poza domem chciałem obejrzeć start F1 przez nc+go (na ROM 7.2.13). Niestety mam błąd -123. Po powrocie do domu natknąłem się na temat wgrania wersji xiaomi.eu na zablokowany bootloader, spróbowałem, udało się. Na tej wersji ponownie spróbowałem uruchomić transmisję w w/w programie - niestety błąd ten sam. Poszedłem dalej i sprawdziłem czy może player.pl daje radę. Niestety aplikacja odtwarza reklamy przed materiałem i zatrzymuje się - kręci się kółko. Jedynie aplikacja tvp działa.

Wszystko przez to iż Miui nie ma supportu Google Widevine DRM. Gdyby było to dograne, to bez przeszkód dało by rade oglądać, bez tego niestety są chocki klocki z tymi aplikacjami.

Edited by kecik18
bledy

15 minut temu, kecik18 napisał:

Wszystko przez to iż Miui nie ma supportu Google Widevine DRM. Gdyby było to dograne, to bez przeszkód dało by rade oglądać, bez tego niestety są chocki klocki z tymi aplikacjami.

Dobrze wiedzieć. Czyli jeśli ukaże się ROM np z CyanogenMod to problem zniknie?

O ile zostanie tam dodany GWD. Poprzednio miałem Mi4c korzystałem z Cm13 teamsuperluminal, zapytałem czy dograłby do romu GWD . Dograł, dzięki czemu NC+ Go latało aż miło. Niestety Miui Polska jest tylko spolszczany i usuwane z niego niepotrzebne śmieci, przez co praktycznie nie ma szans aby działało na nim poprawnie NC+Go.

Guest
This topic is now closed to further replies.