Jump to content

Błąd TWRP podczas aktualizacji (partycje)

Koscian
 Share

Recommended Posts

Podczas próby aktualizacji MIUI polska na nowszą wersje telefon uruchamia się ponownie w twrp wyświetlając błąd:

mount: no partition named "/dev/block/platform/msm.sdcc.1/by-name/userdata"

Target Xiaomi /cancro/cancro:6.0.1/MMB29M/6.4.7:user/release-keys

Jedynym sposobem na wyjście z twrp po tym błędzie jest wyłączenie telefonu. Nie sprawdzalem czy mogę wejść potem od razu do systemu zazwyczaj przywracalem backup.

Próbowałem zainstalowanie romu przez MiFlash i aktualizacje z niego, lecz dzieje się to samo

Wejdź w opcje wipe. Zaznacz wszystkie pozycje oprócz pamięci wewnętrznej i je sformatuj.

Po tej operacji nie zainstalujesz MIUI bo wywali błąd. Terasz musisz wejść w zakładkę reboot i wejść ponownie w recovery. Zapyta cię, czy na pewno chcesz bo nie ma systemu. Ale potwierdzasz. I dopiero teraz bez żadnego wipe zainstaluj MIUI.

Dnia 4/30/2016 o 10:36, Pietr napisał:

Wejdź w opcje wipe. Zaznacz wszystkie pozycje oprócz pamięci wewnętrznej i je sformatuj.

Po tej operacji nie zainstalujesz MIUI bo wywali błąd. Terasz musisz wejść w zakładkę reboot i wejść ponownie w recovery. Zapyta cię, czy na pewno chcesz bo nie ma systemu. Ale potwierdzasz. I dopiero teraz bez żadnego wipe zainstaluj MIUI.

Pomogło przy czystej instalacji, wielkie dzięki. Mam nadzieje, że uda mi się rozwiązać jakoś problem z aktualizowaniem. Wolałbym normalnie aktualizować zamiast czyszczenie co jakiś czas

• Nezumi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

• Create New...