Zortven

Mi5 - gdzie kupić na fv23%?

Recommended Posts

Cześć,

zamierzam na dniach kupić Xiaomi Mi5 w wersji 3/32 lub 3/64. Jednakże, zastanawia mnie różnica cen. Np. 3/32 w technos kosztuje tyle co 3/64 w wYBoRowO. Telefon musi być na fv23%. Wiadomo, taniej=lepiej, ale realizacja GW lub wymiany przy jakiejś wadzie fabrycznej są ważne. Soft - bez różnicy, mogę sam wgrać globalny. Realizacja gwarancji może mniej, bo zawsze mogę sam wymienić. Jednak, co jest najlepszą opcją? Z tego co widziałem na forum to technos niechętnie realizuje tę gwarancję, a i ceny wysokie.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chce ktoś kupić kilkugodzinne Mi5 ? Rozpakowane i pobawione kilka godzn . Dziś kurier dowiózl paczkę . Białe Mi5 32 Gb . Wszystko działa najnowszy rom 7.7.12 . Knock knock działa . spasowanie ok . Gwarancja 1 rok serwis w Polsce oraz 2 lata rekojmi .  Cena 1600 z wysyłką . Etui gratis .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Podpinam się pod temat. Skąd polecacie kupić na pełną fakturę? O technos słyszałem, http://xiaomi.com.pl/ nie odpowiada na maile, a i telefon milczy (poczta głosowa zapełniona)... 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Technos jest OK.

Jak wejdziesz na ich stronę to masz cenę niewiele wyższą (niecałe 100zł) niż na IBG i dostajesz fakturę.

Kontakt jest bardzo dobry. Na jakiekolwiek (sensowne) pytania serwis odpowiada błyskawicznie - nawet w weekendy.

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji oddawać im nic na serwis ale moi znajomi wysyłali i z serwisem gwarancyjnym nie było najmniejszego problemu.

Także polecam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.