Zortven

Mi5 - gdzie kupić na fv23%?

Recommended Posts

Cześć,

zamierzam na dniach kupić Xiaomi Mi5 w wersji 3/32 lub 3/64. Jednakże, zastanawia mnie różnica cen. Np. 3/32 w technos kosztuje tyle co 3/64 w wYBoRowO. Telefon musi być na fv23%. Wiadomo, taniej=lepiej, ale realizacja GW lub wymiany przy jakiejś wadzie fabrycznej są ważne. Soft - bez różnicy, mogę sam wgrać globalny. Realizacja gwarancji może mniej, bo zawsze mogę sam wymienić. Jednak, co jest najlepszą opcją? Z tego co widziałem na forum to technos niechętnie realizuje tę gwarancję, a i ceny wysokie.

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Chce ktoś kupić kilkugodzinne Mi5 ? Rozpakowane i pobawione kilka godzn . Dziś kurier dowiózl paczkę . Białe Mi5 32 Gb . Wszystko działa najnowszy rom 7.7.12 . Knock knock działa . spasowanie ok . Gwarancja 1 rok serwis w Polsce oraz 2 lata rekojmi .  Cena 1600 z wysyłką . Etui gratis .

Podpinam się pod temat. Skąd polecacie kupić na pełną fakturę? O technos słyszałem, http://xiaomi.com.pl/ nie odpowiada na maile, a i telefon milczy (poczta głosowa zapełniona)... 

Technos jest OK.

Jak wejdziesz na ich stronę to masz cenę niewiele wyższą (niecałe 100zł) niż na IBG i dostajesz fakturę.

Kontakt jest bardzo dobry. Na jakiekolwiek (sensowne) pytania serwis odpowiada błyskawicznie - nawet w weekendy.

Ja jeszcze nigdy nie miałem okazji oddawać im nic na serwis ale moi znajomi wysyłali i z serwisem gwarancyjnym nie było najmniejszego problemu.

Także polecam

Guest
This topic is now closed to further replies.