Skocz do zawartości

Mi4 wymiana ekranu, przyciski


Sothis27

Rekomendowane odpowiedzi

Hej 

Poszukuję porady: Otóż chciałbym wymienić ekran w mi4. Jestem przed zamówieniem jeszcze stąd pytania.

Czy ekran wystarczy wkleić? Da radę to zrobić bez zgrzewarki? 

Obecnie świeci mi 1/3 przyciski. Czy wymiana ekranu załatwi temat przycisków? Czy potrzebuję jeszcze dodatkowych cześci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo tak ekran trzeba wkleić a stary odkleić. Jak inaczej byś to zrobił? I tak, trzeba podgrzać suszarką lub hotair by ekran się odkleił

Natomiast za podświetlenie odpowiada dolne USB. Jeśli piszesz jedna trzecia to znaczy, że poszła prawdopodobnie dioda i ekranu nie trzeba wymieniać tylko dolną partię USB (razem z taśmą nad baterią, wibracją i USB bo to jedna część)

Diody raczej nie przylutujesz jak nie wiesz nawet jak wymienić ekran...

Wysłano z MiNote

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no jest yt więc wiem jak wymiec ekran.... 

Nie dobrze ekran+ dolna cześć - duze koszta;/  Czesci z dragona? Czy polecasz jakies inne źródło?

Ogólnie 1szy raz się tak zawiodłem na xiaomi. Tyle lat używac te telefony i nic się nie działa a tutaj tel 3 miesieczny i nagle pada tasma, dół nie świeci, no porażka...

Edytowane przez Sothis27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiony na olx podobno w sklepie xiaomi w chinach więc gwarancji brak.  

 

Tak dla pewności potrzebuje: http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=2653#  i http://www.dragon-tt.com/xx.aspx?id=4047#  (chyba odejdzie mi klejenie jak dobrze widze bo podmienie tylko środek) 

lte wersja 16gb. Proszę o potwierdzenie

Edytowane przez Sothis27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol kogo nie zapytam ostatnio (z klientów) to kupili telefony na olx. To aż tak ciężko w Polsce kupić telefon Xiaomi mając pełno normalnych sklepów z gwarancją i z pewnego źródła?

Niby Xiaomi mają tanie bo tak producent je przedstawia ale, żeby nie dać chociaż tych 800 zł za nowke ze sklepu?

Wysłano z MiNote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...