Skocz do zawartości

Telefon nie włącza się po aktualizacji do androida 5.1


KyluAce

Rekomendowane odpowiedzi

No i jak to mówią przyszła kryska na matyska.

Namiętnie przeczytałem powyższy temat, próbowałem robić wszystko tak jak zrozumiałem i są dwa wyjścia. Albo ja już w tym telefonie naprawdę namieszałem albo nie potrafię czytać ze zrozumieniem.

Mogę wejść w TWRP MIUIPolska w wersji 3.0.0-0.

Nie mogę, albo nie potrafię zainstalować wersji 3.0.0-1. Skopiowałem plik instalacyjny w formacie zip - wt88047-TWRP3.0.0-1_LP, na kartę pamięci w telefonie. W TWRP opcja instaluj, wybieram plik zip i wywala błąd, nie chce zainstalować.

Tak samo próbowałem z kilkoma innymi plikami zip takimi jak: xiaomi.eu_multi_HM2014811_6.3.24_v7-4.4, MIUIPolska_HM2014811_6.3.3_0524fae10b-4.4, MIUIPolska_HM2014811_5.11.19_v7-4.4, MIUIPolska_HM2014813_5.11.19_v7-4.4.

Podczas instalacji pojawiały się wspomniane już w tym temacie błędy. Mimo tego, zawsze klikałem po nieudanej instalacji przycisk uruchom system, lecz wtedy zawsze pojawiał się komunikat, że na telefonie nie znajduje się żaden system. Mija 6 godzina prób postawienia do życia telefonu i zamiast coraz bliżej sukcesu to teraz nawet jak nacisnę vol+, vol- i power to ekran się rozjaśnia ale już niczego nie wyświetla.

Ratunku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mrosi zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...