Skocz do zawartości

Wspólne tłumaczenie MiFit 2.0


Acid

Rekomendowane odpowiedzi

Słuchajcie. Do MiFit 2.0 jest tłumaczenie na crowdin:

https://crowdin.com/project/mi-apps/pl#

Jestem tam modem więc mogę zatwierdzać nowych tłumaczy i ich tłumaczenia. Zapraszam do pomocy. Tłumaczenia jest dużo i trochę trzeba poprawić, a trochę sam dodałem na postawie tłumaczeń z 1.8 (choć dotychczasowe tłumaczenie moje nie pasuje do nowego). 

Tłumaczenie z tego miejsca kiedyś wejdzie do wersji Google Play więc myślę, że warto to ukończyć. Proszę o zgłoszenia osób, które umieją pisać po polsku i tłumaczyć z angielskiego. Zdania muszą być poprawne gramatycznie i na wysokim poziomie (tylko takie zatwierdzę). 

Pamiętajcie by przenieść wygląd oryginalnego tłumaczenia z góry do okienka z naszym tłumaczeniem. Przykład:

UFl2R8l.png

Jeśli w Text for translation będą jakieś tagi np.

<li> \n

czy właśnie taki jak powyżej to klikacie na ten tag i on się przenosi do tłumaczenia. Podobnie zmienne:

yBIDek5.png

Zauważcie, że przeniosłem zmienne odwrotnie niż w propozycji. Czemu? Bo u nas jest odwrotny zapis daty: najpierw dzień a potem miesiąc: dd.MM a nie MM/dd. Jak ktoś nie wie jak daty zapisać niech nie rusza. Brakujące tłumaczenia zawsze będą na górze listy, więc nie trzeba będzie tego szukać. 

Pamiętajcie też, że MiFit ma mało miejsca bo wszędzie są albo jakieś wykresy czy marginesy więc najlepiej tłumaczyć krótko wyobrażając sobie, jak to wygląda w aplikacji. Samą apkę można ściągnąć tu:

http://app.mi.com/detail/68548

Kiedyś i tu ma znaleźć się nasze tłumaczenie.

P.S: polecam sprawdzić w prawym górnym rogu ikonkę klawiatury, dzięki czemu można zapoznać się ze skrótami co bardzo pomaga.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Acid Z chęcią pomogę. Zapisałem się nawet do tłumaczenia MIUI 7. Prosili abym napisał coś o sobie ale jeszcze nie odpisałem. Dałbyś radę mnie dołączyć? Nick mam taki sam jak tutaj. A i jeszcze jedno, co napisać podczas dołączania do projektu Mi Apps? Że dołączam na twoją prośbę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...