Fidjashpl

Problem z TWRP i aktualizacją Mi Note Pro

Recommended Posts

Otóż chciałem dzisiaj zainstalować najnowsza aktualizację 6.3.17...klikam 3 kropeczki, wszystko fajnie, Twrp się włącza i tu pojawia się bład gdyż według TWRP (Internal storage=0MB) a innych nie ma a co za tym idzie nigdzie nie ma romu w zipie. Na dodatek telefon wykrywa mi na kompie jako Mi4c ale tylko jak jestem w TWRP.Jak włączę spowrotem system wykrywa spowrotem mojego Note Pro.Mam tel od prawie roku i nigdy nie było problemów (od początku na Twrp). chyba poprzednia aktualizacja coś mi skopała. Da się to jakoś naprawić?

Problem rozwiązany. Podaje informacje dla innych którzy będą chcieli spróbować, u mniedziała, nie gwarantuje ,że u Cb będzie.

TWRPiInsrukcja

sflashowałem Twrp to stare (nie to po polsku) ..nie przeniosło mnie do recovery, staneło na znaczku mi..zrestartowałem poprzez przytrzymanie włącznika.

przeszedłem do aplikacji aktualizacje. klik na 3 kropki i opcja uruchom w recovery...przeniosło mnie do twrp które już normalnie działczyło.

Zrobiłem factory wipe (pamiętaj że skasują się wszystkie dane) i zainstalowałem najnowszy rom miuipolska..tel roche długo się włączał, w pewnym momencie myślałem że juz się nie uruchomi do końca (stanęło na logu miuipolska) jednak po jakimś czasie włączyła się konfiguracja systemu od nowa...i tak oto stałem się posiadaczem miui 6.3.17.

Wszystko robisz na własna odpowiedzialność.

Edited by Fidjashpl

Guest
This topic is now closed to further replies.