Jump to content

Ciągłe włączanie/wyłączanie


serfmen

Recommended Posts

Potrzebuje pomocy!

Po wyciągnięciu telefonu z kieszeni, widze czarny ekran i logo MI - czekam aż się załaduje do tapety - nic z tego. Pojawia się logo MI na pare sekund, po czym znika i znów się pojawia. Wyjąłem baterie, wkładam z powrotem i nie zdążyłem nawet wcisnąć przycisku włączenia i pojawiło się logo MI, później zgasło, znowu się pojawiło.. coś w stylu bootloopa. Po wejściu do Recovery/Fastboot, odpowiedni ekran pojawia się tylko na chwile, następnie gaśnie i znów pojawia się logo MI, itd. Po podłączeniu telefonu do ładowarki bez baterii, dzieje się to samo...

Może ktoś coś doradzić ? 

Proszę o odpowiedzi, co można zrobić z tym :( (sprzęt nawalił czy oprogramowanie) ?

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj wieczorem spróbuje go rozkręcić. Stukałem po kilkanaście razy, nie daje to efektu. Oczywiście do recovery czy tam fastboot uzyskuje dostęp tylko przez przytrzymanie klawisza VOL + albo VOL - więc tak jak mówisz @ZduneX25 wygląda na to jakby przycisk był cały czas wciśnięty. Tylko że wcześniej mi nie upadł.

Link to comment
Share on other sites

Rozebrałem telefon, zdjąłem gumową otoczke z przycisku, troche go poprzyciskałem i złożyłem telefon z powrotem. Normalnie się włączył i działał ok. Później trochę z niego korzystałem (przycisk POWER działał ok) i znów zaczął się włączać/wyłączać. 

Wina więc leży po stronie przycisku, ale czy jest w ogóle jakaś możliwość żeby coś z nim zrobić ? (przyciski są wlutowane do płyty głównej, a nie na oddzielnej płytce, więc wymiana w domowym zaciszu raczej nie wchodzi w gre)

Link to comment
Share on other sites

  • mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...