Jump to content

żywotność xiaomi ?

d00lar

Recommended Posts

witajcie

generalnie zastanawiam się poważnie nad redmi 3 ale...

rozważam nad sensem kupna kolejnego chińczyka... niby to pewnie inna półka niż zte lenovo etc ?

ale czy napewno ?

pytam bo :

mój lenovo zepsuł się po 14mc....

zte v970 po 15....

zte v987 po 12 potem wygrzanie w serwisie hot airem i pochodził jeszcze 3mc....

nie chciał bym kolejnego takiego przypadku tym bardziej że nie jestem jakimś mega użyszkodnikiem  , nie rzucam , nie gram na tel - porostu używam

wiadomo - często wgrywam romy... czasem sam przerabiam.... ale to nie powinno mieć znaczenia nie?

żonka mnie powiesi jak kupie kolejnego co nie wytrzyma 2lat nawet :D

a gwarancja.... no cóż do chin wysyłać mi sie nie chciało... a czy można wierzyć w ten serwis xiaomi ? czytając opinie tego sklepu (xiaomi.com.p) to nawet o wysyłkę sie odrobinę boje a co dopiero mówić o ewentualnym serwisie po roku np.... ?

z góry thx za opinie

xiaomi.com.pl to zwykły Janusz biznesu... Bierz w XFS to masz pewny serwis w Czechach... Co więcej... Xiaomi to moim zdaniem sporo wyższa "półka" niż lenovo, czy ZTE... Serwis Lenovo to jakiś żart (przynajmniej w Polsce), a ZTE... no cóż... Nie przypominam sobie żadnego ich telefonu, który byłby hitem w jakimkolwiek przedziale cenowym... Także... Bierz i się nie zastanawiaj :D.

49 minut temu, Nezumi napisał:

xiaomi.com.pl to zwykły Janusz biznesu... Bierz w XFS to masz pewny serwis w Czechach... Co więcej... Xiaomi to moim zdaniem sporo wyższa "półka" niż lenovo, czy ZTE... Serwis Lenovo to jakiś żart (przynajmniej w Polsce), a ZTE... no cóż... Nie przypominam sobie żadnego ich telefonu, który byłby hitem w jakimkolwiek przedziale cenowym... Także... Bierz i się nie zastanawiaj :D.

ZTE V5 kiedys był hitem :) Pomysl jeszcze o meizu m2 note serwis w Polsce dostepny w xkom w euro chyba tez 

41 minut temu, kamiljuras1900 napisał:

ZTE V5 kiedys był hitem :) Pomysl jeszcze o meizu m2 note serwis w Polsce dostepny w xkom w euro chyba tez 

Meizu też złe nie jest, aczkolwiek mnie w nich zniechęca AMOLED :D.

ale kupując z pl jednak mam 2 lata domniemanej gwarancji nie ?

a z Czech np tylko rok ? a co sądzicie o accessories4you ? w sumie z bielska mam 10min autem ;)

ponegocjuje bo na ten model widzę ze nie maja zniżki a przynajmniej nie mieli kiedy wrzucali zniżki dla forumowiczów

13 minut temu, d00lar napisał:

ale kupując z pl jednak mam 2 lata domniemanej gwarancji nie ?

a z Czech np tylko rok ? a co sądzicie o accessories4you ? w sumie z bielska mam 10min autem ;)

ponegocjuje bo na ten model widzę ze nie maja zniżki a przynajmniej nie mieli kiedy wrzucali zniżki dla forumowiczów

Xiaomi daje rok na swoje produkty. A4U sprawdzony sprzedawca, a negocjować zawsze warto :).

ma ktoś z was telefon xiaomi który np ma 6-8 lat ? i wciąż go używa... i wciąż działa ?

mam takiego htc HD2 - klasyk mam go od 2009r i jest nie do zajechania..... 

to by mnie myślę przekonało :D

2 godziny temu, d00lar napisał:

ma ktoś z was telefon xiaomi który np ma 6-8 lat ? i wciąż go używa... i wciąż działa ?

mam takiego htc HD2 - klasyk mam go od 2009r i jest nie do zajechania..... 

to by mnie myślę przekonało :D

W sumie.. ja mam jako najstarszy user MIUI tutaj.. Mi2 (bez S). Mało nas zostało z tymi modelami. Wciaż działa. Aktualizacje po dziś dzień.

• Like 5

• mrosi locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...