Jump to content

Soolus

Użytkownicy
 • Posts

  13
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Soolus

 1. Kupiłem dosłownie wczoraj Mi Box S. Niestety po podłączeniu do telewizora mam komunikat 'brak sygnału'. Próbowałem łączyć z dwoma telewizorami różnymi kablami HDMI i nie ma różnicy. Odłączenie i podłączanie do prądu nic nie zmienia. Mi Box jest pierwszy raz podłączony do telewizora. Spamowałego go z pilota ale żadnej reakcji. Dioda z tyłu przy Audio normlanie świeci. Macie jakieś pomysły poza reklamacja i wymianą?
 2. Cześć, Szukam ekranu i serwisu dla Mi4C. Do wymiana cały ekran z dotykiem i prawdopodobnie ramka bo jest lekko skrzywiona. Jak wypada taka operacja kosztowo?
 3. @virusek90 o, dzięki za konkretną informację. A jeszcze pytanie jak teraz ponownie odblokuję bootloader i wgram za tydzień nowsze lub starsze MIUI Polska to znowu się on zablokuje?
 4. Cześć, mam problem ze swoim Xiaomi Mi 4C. Jest to już, któryś telefon xiaomi z kolei, na którym instalowałem MIUI Polska ale ten jest wyjątkowo oporny albo coś źle robię. Telefon wpadł do mnie z systemem Global 7.3 na androidzie 5.1.1. Miał zablokowany bootloader, który został odblokowany za pomocą instrukcji znajdującej się na forum. Następnie wgrałem recovery TWRP i najnowsze MIUI Polska na andku 7. System śmiga ok ale mam problem z TWRP. Po instalacji MIUI Polska nie mogę w niego wejść. Przy kombinacji klawiszy power + vol+ pojawia się logo MI i telefon albo stoi albo się wyłącza. Nie mogę też z poziomu systemu zresetować telefonu do ustawień fabrycznych. Próbowałem zainstalować TWRP na nowo ale wyskakuje mi za każdym razem błąd - "FAILED (remote: Partition flashing is not allowed)". Jak to rozwiązać?
 5. Kiedyś w aplikacji motywy była opcja ustawienia "swojego motywu" i zmiany ikon itd. Teraz tej opcji nie mogę znaleźć. Czy coś się zmieniło?
 6. Witam, wyczyściłem ostatnio telefon a następnie wgrałem Miui 6.5.27 developer global. Po tej operacji chciałem wgrać dodatki miui polska. Niestety zamiast TWRP mam teraz MI RECOVERY. Rozumiem, że w global romie zawsze tak jest? Czy jest możliwość wgrania TWRP w miejsce MI RECOVERY? Korzystam z Mi 4i.
 7. Dzięki. Do zamknięcia.
 8. Witam, czy jest jakaś opcja by korzystając z Nova Launcher można było dodać widżet ze standardowej aplikacji pogody i zegara?
×
×
 • Create New...