Jump to content

snaqu

Użytkownicy
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 8 Pro

Recent Profile Visitors

730 profile views

snaqu's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Ja mogę śmiało polecić etui firmy nillkin. Zakrywa wystający aparat, plastik z którego jest zrobione bardzo dobrej jakości. Plecki są szorstkie co poprawia uchwyt.
 2. Sytuacja wygląda tak, że czasami w ciągu dnia telefon wchodzi samoistnie w tryb recovery. Mogę normalnie z niego wyjść i uruchomić telefon ponownie. System jest zaktualizowany do najnowszej wersji wraz ze wszystkim co się dało zaktualizować. MIUI GLOBAL 11.0.3 Stable
 3. Proszę o polecenie jakiegoś dobrego lekkiego romu, na którym będę mógł połączyć pamięć wewnętrzną z moją kartą sd
 4. Witam mam redmi note 3 pro, pobrałem aktualizację z apki na fonie i dałem instaluj telefon się chce uruchomić ale nie działa. Mam rota, odblokowany bl, co zrobić żeby nie stracić danych. Chciałem przywrócić z kopi ale jej nie mogę znaleźć nawet, a i telefonu nie czyta na kompie bo chciałem wgrać na pamięć telefonu nowy room i go zainstalować z fona. Xiaomiflash nie działa - teraz pobieram kolejny room może zadziała na innym. MiPcSuite nie czyta telefonu. Cóż mam zrobić?
 5. Witam, czy ktoś z was zna aplikacje dzięki której przeniosę aplikacje z pamięci wewnętrznej na kartę sd? Mile widziane apki na root'a. Z góry dziękuję.
 6. Odinstalowałem SuperSU, zainstalowałem ponownie dzięki!
 7. Mam zrotowany telefon rn3p mam na nim greenify jak i exposed, na apce root checker nie wykrywa, mi że mam roota, jak chce zainstalować nową aplikację z uprawnieniami roota nie mogę ich przydzielić bo pisze że mam nie zrootowany telelefon, o co z tym chodzi?
 8. Po czym to mogę poznać? bo instalowałem kilka nawet jakieś wersje beta i przez twrp, jak mógłbyś dać linka do Ci odpowiem
 9. Witam, mam miui 8 global 6.12.15 i androida 6.0.1 mam odblokowany bl i roota, próbowałem zainstalować xposed i framework i nic z tego telefon się crashował tzn. wyłączało aplikacje znalazłem poradniki i na forum eu jak i jakieś linki na tym, próbował ktoś robić to u siebie i mu to wyszło? Chętnie wysłucham rad.
 10. Gdyby ktoś miał taki problem polecam http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274589&page=1#pid4947102 na dniach może przepiszę to na polskie forum, bo autor wyraził zgodę.
 11. Ktoś pomoże? Telefon się nie włącza nie wiem co mam zrobić
 12. Użyłem tego poradnika klikając tak jak W recovery przechodzimy do sekcji Wipe (po recovery możemy poruszać się „palcami”, ekran powinien reagować na dotyk). Wybieramy opcję Wipe Factory Reset by pozbyć się wszystkich zbędnych aplikacji i śmieci z telefonu (bez usuwania plików z pamięci USB) Przechodzimy poziom wyżej i wybieramy Install Wybieramy pobrany wcześniej rom MIUIPolska Po zakończonym procesie urządzenie wybieramy Reboot Podczas samouczka wybieramy język Polski i cieszymy się polskim MIUI Następne aktualizacje wykonujemy już przez aplikację Aktualizacj Telefon się nie włącza co mam zrobić?
×
×
 • Create New...