snaqu

Użytkownicy
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutral

About snaqu

 • Rank
  Użytkownik

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 3 Pro

Recent Profile Visitors

449 profile views
 1. Proszę o polecenie jakiegoś dobrego lekkiego romu, na którym będę mógł połączyć pamięć wewnętrzną z moją kartą sd
 2. Witam mam redmi note 3 pro, pobrałem aktualizację z apki na fonie i dałem instaluj telefon się chce uruchomić ale nie działa. Mam rota, odblokowany bl, co zrobić żeby nie stracić danych. Chciałem przywrócić z kopi ale jej nie mogę znaleźć nawet, a i telefonu nie czyta na kompie bo chciałem wgrać na pamięć telefonu nowy room i go zainstalować z fona. Xiaomiflash nie działa - teraz pobieram kolejny room może zadziała na innym. MiPcSuite nie czyta telefonu. Cóż mam zrobić?
 3. Witam, czy ktoś z was zna aplikacje dzięki której przeniosę aplikacje z pamięci wewnętrznej na kartę sd? Mile widziane apki na root'a. Z góry dziękuję.
 4. Odinstalowałem SuperSU, zainstalowałem ponownie dzięki!
 5. Mam zrotowany telefon rn3p mam na nim greenify jak i exposed, na apce root checker nie wykrywa, mi że mam roota, jak chce zainstalować nową aplikację z uprawnieniami roota nie mogę ich przydzielić bo pisze że mam nie zrootowany telelefon, o co z tym chodzi?
 6. snaqu

  miui 8 android 6 xposed

  Po czym to mogę poznać? bo instalowałem kilka nawet jakieś wersje beta i przez twrp, jak mógłbyś dać linka do Ci odpowiem
 7. Witam, mam miui 8 global 6.12.15 i androida 6.0.1 mam odblokowany bl i roota, próbowałem zainstalować xposed i framework i nic z tego telefon się crashował tzn. wyłączało aplikacje znalazłem poradniki i na forum eu jak i jakieś linki na tym, próbował ktoś robić to u siebie i mu to wyszło? Chętnie wysłucham rad.
 8. Gdyby ktoś miał taki problem polecam http://en.miui.com/forum.php?mod=viewthread&tid=274589&page=1#pid4947102 na dniach może przepiszę to na polskie forum, bo autor wyraził zgodę.
 9. Ktoś pomoże? Telefon się nie włącza nie wiem co mam zrobić
 10. Użyłem tego poradnika klikając tak jak W recovery przechodzimy do sekcji Wipe (po recovery możemy poruszać się „palcami”, ekran powinien reagować na dotyk). Wybieramy opcję Wipe Factory Reset by pozbyć się wszystkich zbędnych aplikacji i śmieci z telefonu (bez usuwania plików z pamięci USB) Przechodzimy poziom wyżej i wybieramy Install Wybieramy pobrany wcześniej rom MIUIPolska Po zakończonym procesie urządzenie wybieramy Reboot Podczas samouczka wybieramy język Polski i cieszymy się polskim MIUI Następne aktualizacje wykonujemy już przez aplikację Aktualizacj Telefon się nie włącza co mam zrobić?
 11. Zrobiłem tak jak tutaj jest opisane https://miuipolska.pl/instalacja-miui-2016-2/
 12. Dostałem wiadomość od chińczyków że mogę odblokować bl. Zrobiłem dokładnie to co w instrukcji lecz nie mogłem się zalogować na stronę aby dodać komentarz wiec pobrałem chińską wersję, którą odblokowałem. Zrobiłem to jak w poradniku tylko na krzaczastej aplikacji. Następnie wziąłem się za recovery zrobiłem to jak jest opisane w poradniku na stronie. W konsoli klikając enter, enter.. gdy wyskakuje powiadomienie że przeniesie mnie do recovery, przenosi mnie tylko , ze do ekranu z kabelkiem w telefonie, tymczasem miałem mieć jakieś sekcje wipe etc, tak jak jest to pisane. Proszę o pomoc.