kubako83

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kubako83

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2
 1. Chciałbym wymienić mojego RN2 na coś nowszego. Zastanawiam się nad Original Xiaomi Redmi Note 4 Prime Pro Mobile Phone 3GB RAM 64GB ROM MTK Helio X20 Deca Core 5.5" 1920x1080 4100mAh MIUI 8 http://s.aliexpress.com/zu6jeiMv (from AliExpress Android) a Original Xiaomi Redmi Pro Prime 64GB ROM Mobile Phone MTK Helio X25 Deca Core 5.5" 1920x1080 13MP 5MP Dual Back Camera http://s.aliexpress.com/aiIVRRb6 (from AliExpress Android) Różnica 5 USD. Co polecacie?
 2. Czy udało Ci się coś zrobić? Mamy niestety ten sam problem tyle, że w Play. Wcześniej MMSy wychodziły normalnie, ale od jakiegoś czasu nie. Robiłem nawet full wipe, zainstalowałem najnowszy soft. Resetowałem ustawienia punktów dostępowych i nic. Internet z Play działa normalnie. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 3. Udało się. Użyłem w końcu MiFlash - metody 2 z tego linku: Nie będę już szyfrował mojego Redmi Note, obiecuję
 4. Udało mi się korzystając ze skryptu z poniższego postu zainstalować TWRP. Niestety wciąż nie mogę zrobić ani wipe ani format, ani factory reset... w logu jedyny błąd jaki się pojawia to E:Unable to mount storage.
 5. Jak zrobiłeś pełny wipe? Mnie wyskakuje "data wpie failed".
 6. To karta SD w telefonie też się szyfruje? Nie dobrze... No trudno, na szczęście większość zdjęć zapisuje się na bieżąco w chmurze.
 7. Witajcie, opiszę wszystko po kolei, żeby nie było niedomówień. Telefon Redmi Note 2 Android 5.0.2 LRX22G MIUI 7 od MIUIPolska 6.1.21 (rozwojowa) Po kilku miesiącach użytkowania telefon zaczął mi szwankować – Endomondo gubi trasę, Audioteka nagle niż tego niż z owego się wywala, nie zawsze pojawia się powiadomienie o nowej poczcie w Inbox etc. Pomyślałem – norma, każdy telefon prędzej czy później trzeba wyczyścić i poinstalować od nowa wszystko. Wszedłem w „Kopia i kasowanie danych” i wybrałem „Ustawienia fabryczne”. Telefon się zresetował i wszedł w MI-Recovery 2.0.1. Wszedłem w „Wipe & Reset” i wybrałem „Wipe All Data”. I tu pojawił się problem – pojawił się komunikat „Data wipe failed!”. Poszperałem na forum i wydaje mi się, że przyczyną jest fakt, że jakiś czas temu zaszyfrowałem telefon. Już wiem, że nie powinienem tego był robić, obiecuję, że więcej tego nie zrobię, ale dajcie znać co teraz. Instalacja TWRP? Na stronie https://twrp.me/Devices/ nie widzę nigdzie Redmi Note 2
 8. Ratujesz mi życie, bo żona non stop się wścieka, że mnie nie słychać, a ja się wściekam, że jak nie włychać jak mówię przecież głośno. Sprawdziłem i faktycznie nie działał dolny mikrofon. Po zastosowaniu Twojej rady od razu poprawa! Dzięki!
 9. Dzięki! Warto wobec tego zmienić na MIUIPolska? Nie mogę znaleźć jakiegoś aktualnego porównania funkcji.
 10. Kupiłem w grudniu RN2 z Chin i nie jestem pewien czy mam MIUI Polska. Wydaje mi się, że tak - mam polski język, kiedy klikam w "Informacje o telefonie" --> "Tłumaczenie MIUI" wyświetla mi się info, że tłumaczenie jest od MIUIPolska.pl + link do tego forum. Zastanawia mnie tylko wersja MIUI - z informacji na stronie http://miuipolska.pl/download/ wynika, że powinienem mieć 5.12.31, natomiast w "Informacje o telefonie" mam MIUI 7.0 (stabilna) 7.0.8.0 (LHMCNCI). Czy to jest ok? W załączeniu zrzut a telefonu.