kaliszon

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kaliszon

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kaliszon

  Wymienne paski do Amazfit Cor

  Wiem, że temat niezbyt popularny, bo Amazfit Cor nie jest u nas popularny (a szkoda, bo moim zdaniem jest fajny). Mimo, że Amazfit pokazywal na renderach różne wersje kolorystyczne, w sprzedaży dostępne były tylko czarne. Miesiąc temu pojawiły się w Aliexpressie silikonowe kolorowe paski do tego zegarka. Ponieważ właśnie do mnie dotarły to chciałem powiedzieć, że są dobrej jakości i dobrze pasują. Niestety pomarańczowy jest po prostu czerwony.
 2. kaliszon

  Mi Note 2 gubi sieć

  W problemach z połączeniami często pomaga zmiana slotu na kartę SIM. Przełóż do drugiego i sprawdź.
 3. kaliszon

  Blokada Mi Cloud

  Błąd wynika z braku połączenia z siecią. Sprawdźcie, czy na pewno SIM, który wkładacie obsługuje internet i czy na 100% ma zdjęty PIN. Może wasz operator GSM ma jakieś "specjalistyczne" wymagania. W Play zadziałało bez problemu.
 4. kaliszon

  Blokada Mi Cloud

  Miałem ten sam problem. Włóż kartę SIM ze zdjętym PIN. Wtedy połączy się z siecią i umożliwi zalogowanie.
 5. kaliszon

  mi box kodi wersja

  Obecnie dostępna jest wersja 17.3. Dodatki oczywiście są te same co na PC, oczywiście, o ile są jeszcze dostępne repozytoria, bo ostatnio "wyczyszczono" trochę piratów.
 6. kaliszon

  Windows 10 - dyskusja

  Marcin, nie miałeś żadnych problemów? Mi w ogóle nie chce przejść do flashowania - wywala się po 2 sekundach - osiągnięto koniec pliku. Oczywiście robię wszystko zgodnie z tutorialem, więc nie wiem o co chodzi... Potrzebuję chyba pomocy...