kaliszon

Użytkownicy
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About kaliszon

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wiem, że temat niezbyt popularny, bo Amazfit Cor nie jest u nas popularny (a szkoda, bo moim zdaniem jest fajny). Mimo, że Amazfit pokazywal na renderach różne wersje kolorystyczne, w sprzedaży dostępne były tylko czarne. Miesiąc temu pojawiły się w Aliexpressie silikonowe kolorowe paski do tego zegarka. Ponieważ właśnie do mnie dotarły to chciałem powiedzieć, że są dobrej jakości i dobrze pasują. Niestety pomarańczowy jest po prostu czerwony.
 2. W problemach z połączeniami często pomaga zmiana slotu na kartę SIM. Przełóż do drugiego i sprawdź.
 3. Błąd wynika z braku połączenia z siecią. Sprawdźcie, czy na pewno SIM, który wkładacie obsługuje internet i czy na 100% ma zdjęty PIN. Może wasz operator GSM ma jakieś "specjalistyczne" wymagania. W Play zadziałało bez problemu.
 4. Miałem ten sam problem. Włóż kartę SIM ze zdjętym PIN. Wtedy połączy się z siecią i umożliwi zalogowanie.
 5. Obecnie dostępna jest wersja 17.3. Dodatki oczywiście są te same co na PC, oczywiście, o ile są jeszcze dostępne repozytoria, bo ostatnio "wyczyszczono" trochę piratów.
 6. Marcin, nie miałeś żadnych problemów? Mi w ogóle nie chce przejść do flashowania - wywala się po 2 sekundach - osiągnięto koniec pliku. Oczywiście robię wszystko zgodnie z tutorialem, więc nie wiem o co chodzi... Potrzebuję chyba pomocy...