Jump to content

krzywaczek

Użytkownicy
 • Posts

  15
 • Joined

 • Last visited

krzywaczek's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

3

Reputation

 1. To poleci ktoś jakieś dobre szkło w miare rozsądnej cenie?
 2. Jak ja swojego ucegliłem to pomogło mi właśnie volume +, volume - i power Spróbuj.
 3. @zehell Spróbowałem zrobić tak jak kolega i teraz mój jest cegłą. Świetne rozwiązanie edit: Działa. Komputery zmienne są ..
 4. Mam podobny problem co kolega @GienekMiecio :/
 5. Witam. Mam stocka 77.0.11.0, próbuję wgrać 5.12.31 ale pokazuje że "cant verify blabla". Ściągnąłem więc 7.0.19.0 ale gdy odpalam go przez Updater to telefon sie restartuje i nic więcej :/ Co dalej?
 6. Czyli wypada mi wgrać ten 5.12.31 aktualnie :)? Czy lepiej poczekać na polski ?
 7. Mój za to działa wszędzie bez zarzutów Mróz, gorąc, obydwa palce i chyba tylko raz mi nie odblokował bo dotknąłem tylko opuszkiem.
 8. A ja mam taki ROM jak na zdjęciu z językiem polskim, ale z aplikacji mam tylko jakieś Mi Account, Mi wallet, Kuaipan i Sklep Play. Co to jest za rom? Syf czy można na nim działać? Bo chodzi na razie bez zarzutów.
 9. Wie ktoś może jak zalogować się na konto YT w tym OGYT?
 10. Ktoś zamawiał od właśnie bomar_com?
 11. Witam, mam zamiar kupić Redmi Note 3 ale interesuję mnie tylko Allegro, czy jest jakiś sprawdzony sprzedawca na Allegro?
 12. Witam państwa, jestem nowy i zielony. 3 szybkie pytania 1. Rozumiem, że oferta Goldway na Aliexpress jest w tym momencie najszybsza i najtańsza ? 2. Jakie są w Polsce różnice między tymi wersjami Redmi Note 2 w trzech różnych cenach? 3. W jaki sposób płacę na Aliexpress? Pozdrawiam
×
×
 • Create New...