Hydrox

Użytkownicy
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Hydrox

 • Rank
  Użytkownik

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Cena chyba niska wręcz podejrzanie, szkło Xiaomi kosztuje coś kolo 10 USD przynajmniej dla Redmi Note 2.
 2. Też mam to szkło, jest ono trochę inaczej rozwiązane. Otwór na głośnik jest taki duży ponieważ nie ma oddzielnego otworu na czujniki, ten głośnikowy został wydłużony. Samo szkło jeżeli chodzi o dopasowanie jest ok, na brzegach lewy/prawy brakuje po 0,5 mm ale to nie przeszkadza nawet jest to całkiem dobre - mniejsze prawdopodobieństwo że coś w kieszeni podważy szkło i je odklei. Minusem napewno jest dosyć wysoka palcowalność czy to oryginał ciężko powiedzieć szczególnie że to szkło na stronach Xiaomi z akcesoriami jeszcze nie występuje i na dodatek było dostarczone beż żadnej naklejki informującej do jakiego modelu jest co jest moim zdaniem trochę dziwne.
 3. Jeżeli masz poprawnie ponazywanych znajomych tj. Imię nazwisko to aplikacja Sync.Me zrobi kopię zdjęć z fb i wrzuci do kontaktów w tel/google. Sprawdza ona też cyklicznie i aktualizuję zdjęcia.
 4. W takim razie zakupie jakieś szkło mocolo widzę że są nawet jakieś na redmi note 3 więc może będą trochę lepiej odcięte niż do do rn2
 5. Dotarł do mnie Redmi Note 3 i po przesiadce z ekranu 4,5 cala na 5,5 cala stwierdzam że konieczne jest zapewnienie jakiejś dodatkowej ochrony na tak duży wyświetlacz. Aktualnie na allegro jest bardzo mało aukcji z szkłem 9H do Redmi Note 3, te co są i tak prawdopodobnie sprzedają szkło do Redmi Note 2.Chciałbym dowiedzieć się czy w związku z tym że to praktycznie ten sam wyświetlacz szkła pasują i można wsiąść któreś z tych do dwójki. Ponadto prosiłbym o wskazanie jakiś modeli szkła które jest warte polecenia. Czy warto brać szkło za 30 zł czy wystarczy pierwsze lepsze za 10zł i będzie ok. Do tej pory używałem tylko folli 3MK Rock to będzie moje pierwsze szkło.
 6. Ustaw sobie firefox na defaultową przeglądarke. Ustawienia>Zainstalowane aplikacje>Domyslne>Przeglądarka
 7. Zamówiłem w sobotę Redmi Note 3. W poniedziałek jeszcze oddzielnie rano dosłałem prośbe o nieinstalowanie softu. Oczywiście odpisali że nie ma problemu. Jest wtorek paczka jest u mnie. Telefon 100% oryginał. Soft oryginalny Miui 7.0.16 Stable. Pudełko było zafoliowane więc nikt nic nie grzebał. Także jak najbardziej polecam kontakt naprawdę dobry i wysyłają szybciej niż te 3 dni co na aukcji są napisane. Jakby co uzywają kuriera Inpost
 8. Dokładnie proszę i info jak poznać czy soft jest oryginalny - jakieś numery wersji? Drugie pytanie czy taki soft można nadpisać używając aplikacji do aktualizacji --> ... --> wybierz aktualizacje? Czy ten soft jest jakby z innej gałęzi i nie podlega standardowej aktualizacji?
 9. Co rozumiecie przez syfmui? Czy jak trafi się tel z takim "pirackim" MIUI to należy do czasu wyścia Miui Polska uważać jakie dane wystukując się na tel? Czy ten syfiasty soft różni się jedynie reklamami i chińskimi apkami?
 10. Witam, W tym tygodniu stanę się posiadaczem Redmi Note 3. Czy ktoś z tu obecnych może potwierdzić jak będzie trzymać bateria ale w konfiguracji DUAL SIM 3g/2g. Czy zużycie baterii wzrośnie znacząco?