Jump to content

bulka52017

Użytkownicy
 • Posts

  6
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

bulka52017's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. Ktoś ma jakiś pomysł dlaczego u mnie telefon jest większość czasu wybudzony i nie wchodzi w deep sleep? Max 4h ekranu a przez noc potrafi około 25% baterii zjeść :/ Wersja MIUI to global 10.2.24.0 Wysłane z mojego MI 9 przy użyciu Tapatalka
 2. Mam ten sam problem u siebiez kartą plusa, dwa razy zmieniałem kartę, ręcznie wpisywałem APN i nic nie pomaga. Przeskakuje ciągle między H+ i 3g zarówno na MIUI 7 jak i na MIUI 8 alpha.
 3. Z tego co mi wiadomo to w plusie są też inne częstotliwość niż 800Mhz to raczej nie to jest problemem. Jestem ciekaw właśnie czy ktoś w plusie ma podobny problem.
 4. Pytanie do osób które mają numer w Plusie. Działa wam LTE? Bo na moim Mi5 co jakiś czas gubi zasięg a jak mam internet to przeskakuje między 3G i H+.
 5. A czy jest jakakolwiek możliwość wygrania romu od acid z zablokowanym bootloaderem? Jestem nowym użytkownikiem xiaomi i MIUI dlatego proszę bez ciśnień
 6. Witam Mam problem ze swoim bandem. Parę dni temu samoistnie rozłączyło go z telefonem i myślałem, że bateria się rozładowała. Podłączyłem banda do ładowarki i nie świecą się żadne diody jak powinny przy ładowaniu, jedynie wszystkie diody są ledwo podświetlone, że tylko po ciemku je widać. Gdy próbuje go połączyć z telefonem cały czas wyskakuje komunikat żebym upewnił się czy opaska jest naładowana.Próbowałem już innych wersji aplikacji i czyszczenia danych, jednak nic nie pomaga. Mam LG G2 i siedzę na cm 12.1.
×
×
 • Create New...