Jump to content

alladyn07

Użytkownicy
 • Posts

  11
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  LG G2

alladyn07's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

0

Reputation

 1. dopytam, jak z tym echem ? Efekt nadal występuje ?
 2. czytam to i jestem w niezłym szoku. Czyli kupując nowy telefon u Golweya z global ROM "sprawny" tak naprawdę dostaję telefon który ma znane problemy ? I wymaga modyfikacji softu aby zaczął działać sprawnie i to nie rozwiązuje wszystkich problemów ? Bo producent celowo niszczy produkt ?
 3. Dzieki za odpowiedz. Jak roumiem tak jest miui 8 global dev?
 4. Czyli nikt nie doswiadcza problemu powolnego chrome ? Nawet na tym forum sa watki ze Mi5 tak ma.... Tylko chcialem zaktualizowac te info. Latet to albo OIS albo Adroid Pay?
 5. Czy korzystnie z Global ROM stable (najnowszego) wiąże się z : Wolnym działaniem chrome? Wolnym działaniem sklepu play? (pliki >30 MB) Działanie OIS? Zbieranie dźwięku przez mikrofon? Czy korzystanie z Global ROM dev rozwiąże problem? Czy jest rozwiązaniem problemu niewiążące się ze zdejmowanie bootloadera? Czy jest jakiekolwiek rozwiązanie tych problemów bez zmiany ROMu na inny niż MIUM? Czy rozwiązania problemów z chrome i play umożliwia korzystanie z Android Pay Czy na Remi Note 3 Pro są też kłopoty z punktu 1,2,3,4? Z góry dziękuję za odpowiedzi Wolne chrome:
 6. muszę odkopać. Czy na najnowszym ROMie Global stable problem nadal występuje ? Może nie występuje na Global Dev?
 7. Niestety także muszę odkopać. Byłem już prezkonany do zakupu Mi5 ale problemy z chrome oraz wolnym pobieraniem w google play mnie odstraszają. Czy problemy nadal występują ? Mam filmik potwierdzający problem...Telefon nabędę ROMem Global MIUI 8. (geekbuing lub Goldway).
 8. w sumie chyba żadna nie wiadomo czy zadziała metoda 1?
 9. gdzie aktualnie najlepsza oferta na redmi note 2?
 10. ok a czy sprzedawca dostarcza oryginalną wersję MIUI polską, z możliwością aktualizacji ?
×
×
 • Create New...