Marta

Użytkownicy
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About Marta

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Redmi Note 2 Prime

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. kupiłam od wYBoRowO ja pobieram od nowa chińskiego rom itd i będę próbować, ale nie wiem co z tego wyjdzie...
 2. muszę najpierw zainstalować chiński rom, a przy tej instalacji pojawia się błąd :( a czy pliki .zip MIUIPolska i chiński rom mam wgrać po prostu na telefon, czy w jakiś konkretny folder? Ma to jakieś znaczenie?
 3. możesz podpowiedzieć jak dokładnie to zrobić? bo ja tez próbuje zainstalować z .zip i wyskakuje mi błąd. Ogólnie też posiadam aktualnie MIUI7 Polska MIUI 77.00.66.00 (werjsa stablina)
 4. Redmi Note 2 Prime.... Ale jak robię instalację zgodnie z tym http://miuipolska.pl/instalacja-xiaomi/ metoda 1 to też wyskakuje mi błąd ogólnie aktualnie mam MIUI7 POLSKA MIUI 77.00.66.00 (wersja stabilna), ale właśnie jak na początku posta była mowa, ucina mi widok SMSów
 5. tak, MiRecavery... Czy postępuję zgodnie z instalacją: chiński rom, flashify TWRP, MIUIPolska?
 6. no właśnie jak wgrywam 10.15 to też mi się pokazuje ten błąd :/
 7. próbowałam zgodnie z tym co powyżej i zgodnie z linkiem, który podałeś... za każdym razem wyskakuje ten błąd... Może powinnam spróbować metodą 2? pliki które mam pobrane to miui_HMNote2_5.10.15_8097474ec2_5.0.zip, MIUIPolska_hermes_5.11.12_v7-5.0.zip, com.cgollner.flashify-1.9.1-63-minAPI14.apk
 8. mam ten sam problem, tzn tu już jest widzę po problemie jak chcę zainstalować najpierw chińskiego roma to wyskakuje mi " update.zip signature verification failed " Czy to też mam wgrywać przez flashify?
 9. Marta

  WIDOK SMS

  Mam Redmi Note 2 Prime i nie od krolik 24 dziękuję za pomoc w sprawie klawiatury. Zaraz powalczę z MIUIPolska...
 10. Marta

  WIDOK SMS

  Witam, mam problem z widokiem wiadomości SMS... mianowicie jak wchodzę w SMSy to przy widoku rozmowy pierwszą linijkę wiadomości mi ucina w połowie (w linii poziomej) ... Ktoś miał taki problem albo wie jak sobie z tym poradzić? I jeszcze przy okazji, czy wiecie jak wyłączyć wibracje przycisków przy pisaniu wiadomości?