mrkubix

Użytkownicy
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mrkubix

 • Rank
  Nowy

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI4C

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pajratus ma trochę racji, ale też nie we wszystkim. Ja przesiadłem się z Mi4c, w którym GPS działał beznadziejnie, co mnie troche wkurzalo, ale już złapał to było ok, ale zanim złapał... W Mi5S za to doznałem szoku, bo używałem może ze 20-30 razy na razie i praktycznie po włączeniu aplikacji natychmiastowo mam lokalizację! Nie wiem jak w Mi5, ale dla Ski tu duży +.
 2. 5S ma diodę powiadomień. Większa bateria nieznacznie zwiększy czas, ja nie zauważyłem. W dzień 5S robi lepsze zdjęcia, przy gorszym świetle 5tka, trudno powiedzieć który aparat jest lepszy, ale chyba 5tka ma bardziej uniwersalny z tą stabilizacją. U mnie odcisk palca działa bardzo dobrze, tylko musiałem parę razy programować, ale jak już zrobiłem dobrze to łapie też mokry palec czy brudny od smaru/kremu. W tej chwili mam dwa kciuki i 2 palce wskazujące i za każdym razem praktycznie mi odblokowuje od razu. Logować się do aplikacji nie można, ale można zablokować włączenie wybranej aplikacji odciskiem.
 3. Ja polecam CM13, lub inny rom na 'zwykłym' androidzie, z jednego prostego powodu - synchromizacja gmail i innych aplikacji np facebook messanger jest natychmiastowa. A na MIUI to maile przychodzą jak sobie chcą, raz po 5 minutach, raz po godzinie.
 4. UWAGA DODATKOWE INFO! Przed chwilą udało mi się odblokować. 1. Wyjąłem drugą kartę sim, tą nieprzypisaną do konta. 2. Wyłączyłem antywirusa. I poszło. Dodatkowo sprawdźcie jeszcze na stronie i.miui.com, czy wasz telefon jest połączony i działa np. funkcja find my device.
 5. U mnie dochodzą bez problemu. Miał ktoś jeszcze ten problem co mój, że ma zgodę, ale nadal staje unlock na 50% i nie chce weryfikować? Zgodę dostałem w zeszłym tygodniu, wszsytkie połączenia i aktywności konta mam dobrze zrobione, a cały czas wywala że nie może zweryfikować.
 6. Ja mam ten sam problem co Himmeko, tylko że ma Mi4C. Wyskakuje błąd "couldnt verify device" przy 50%. Mam chiński dev rom, najnowszy Mi Unlock, te same konta na urządzeniu i w Unlocku, konto 100%secure. Sprawdziłem jeszcze, działa mi opcja 'find my device' na stronce i.mi.com. Co może być jeszcze nie tak, że nie chce przejść?
 7. Zauważyłem poprawę po wgraniu Miui 7.0.11.0. Teraz przy dłuższym obciążeniu wyłącza się tylko jeden z tych mocnych rdzeni, 5 cały czas chodzi. Także nawet po 25 minutach grania nadal jest ok, a antutu wykreca ok. 50k.
 8. Ja dzisiaj wgralem najnowsze miui z xiaomi.eu i mialem 58k. Nie w ilosci punktow niestety jest tu problem, lecz z wylaczaniem rdzeni. Co z tego ze mam 58k, jak po 15-20 minutach gry wylaczaja sie dwa najmocniejsze rdzenie i wydajnosc drastycznie spada. Jesli ktos gra, to zainstalujcie prosze cpu-z i aprawdzcie czy u was jest tak samo. :)
 9. U mnie występuje to samo, telefon mam z systemem 7.0.4 który otrzymałem razem z telefonem, nic nie wgrywałem. Na zimno mam bez problemu 56k punktów w antutu. Po rozgrzaniu się przez np 5 minut grania w Angrybirds2 wyłącza się 1 procesor (sprawdzam w CPU-Z) Po ok 15-20 minutach gry wyłącza się drugi procesor. Wyłączają się oczywiście te mocniejsze procesory z taktowaniem 1.8 i telefon zostaje na 4x 1.4. Potem jak włączę antutu to mam wyniki ok 30-35k. Dodam że nie są to wcale jakieś wysokie temperatury nagrzewania, u mnie max 55 stopni miał jeden z sensorów.