Jump to content

AndreaLishley

Użytkownicy
 • Content Count

  34
 • Joined

Community Reputation

2 Neutral

About AndreaLishley

 • Rank
  Użytkownik

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi9 Lite

Recent Profile Visitors

500 profile views
 1. Czy ktoś zaznajomiony z tematem (nie działa mi strona designer xiaomi i aplikacja theme editor) mógłby usunąć customowe z tego motywu ikony ze statusbara? Chodzi mi o ikony baterii, wifi itp. Chce mieć domyślne systemowe. https://www.dropbox.com/s/nhgrcxs07baminv/Your Mind.mtz?dl=0
 2. Najnowsze MiuiPolska No to super słabo. Biały motyw witaj -.-
 3. Po restarcie zaznaczone opcje dotyczące aplikacji, które mają mieć wymuszony czarny motyw wracają do stanu początkowego - czyli wszystkie mają aktywowany przełącznik. Ta opcja to porażka i domyślnie powinno to być wyłączone, bo niektóre aplikacje nie współgrają z tym, np fb messenger i utrudnia to czytelność. Da się to coś wyłączyć zachowując NORMALNY ciemny tryb dla aplikacji, które taki mają?
 4. Po ostatniej aktualizacji pojawił się problem z językiem. W całym systemie oprócz ustawień jest prawidłowy. Ponowna aktualizacja nie pomaga. Chciałbym uniknąć wipe'a, więc może jest na to jakiś sposób.
 5. Wiecie może co to za klawiaturka? https://youtu.be/PpNzBCfAsOI
 6. Chodzi o nazwijmy to ulubione w folderach.. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 7. Czy ktoś wie w jaki sposób wrzucić jakąś ikonę do docka, który znajduje się pod siatka aplikacji w folderze? Zapomniałem już jak się to robiło, a nie mogę dojść teraz do tego sposobu. Wysłane z mojego Redmi Note 2 przy użyciu Tapatalka
 8. Nie miałem okazji przetestować, ale może akurat ktoś korzystał: Xposed. Ktoś testował te nowe wersje? Czy to wreszcie działa?
 9. Ogarnia ktoś, co to za klawiaturka jest przedstawiona na tym filmie? https://youtu.be/kT1RgnkNOWA?t=47s
×
×
 • Create New...