Jump to content

zulu88

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by zulu88

 1. Ale mam nadzieję, że wiesz o tym, że piszesz nieprawdę. Przykład pierwszy z brzegu czyli telefon mojej żony Samsung Galaxy J7 2017. Osobne sloty na na dwie karty sim i osobny na kartę pamięci.
 2. To może cofnij się odrobinę w tym temacie i poczytaj. Są nawet zdjecia pokazujące różnice obu wersji. Najwyraźniej masz po prostu Global Version dlatego pokazuje 4, a nie 4x.
 3. Wróć jeszcze raz do tego tematu i przeczytaj powoli i ze zrozumieniem. Jest tam odpowiedź na wszystkie twoje pytania i wątpliwości.
 4. Jest na forum temat który wyjaśnia wszystkie roznice pomiędzy 4 a 4x oraz problemy z nazewnictwem. Poszukaj.
 5. Dostałeś dokładnie to co zamówiłeś. Nie ma tutaj mowy o żadnej pomyłce.
 6. Szkoda tylko, że przez biały (tylko) przód telefon tak samo jak w pierwszej wersji jest nie do przyjęcia. Te potwornie wyglądające czarne ramki wokół ekranu.
 7. Jeśli pytasz o RR, to nie wiem jak to jest w Xiaomi, bo nie mam, ale używam tego romu na tablecie Samsunga i należy wejść w "Ustawienia", "Powiadomienia", a następnie w "Nie przeszkadzać" i "Automatyczne reguły". U ciebie pewnie będzie podobnie.
 8. Jeśli będzie miał root, to nie ma sensu tego zamrażać. Lepiej wrzucić AdAway i po prostu pozbyć się reklam. Oczywiście jeśli koniecznie chce mieć tą aplikację, bo wygląda na taką której jedynym zadaniem jest wyciskanie na siłę tych reklam, a nie faktyczne czyszczenie systemu.
×
×
 • Create New...