Jump to content

miczkins

Użytkownicy
 • Posts

  33
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

miczkins last won the day on February 8 2016

miczkins had the most liked content!

Informacje osobiste

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

638 profile views

miczkins's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

14

Reputation

 1. Zainwestujcie w akcesorium i po problemie...
 2. A to u mnie na rom stable. Wysłane z mojego Redmi Note 3
 3. No u mnie jest poprawa z 20% na 50% po całym dniu. Dodatkowo polecam Titanium Backup i zamrożenie kilku niepotrzebnych aplikacji (ten rom ma roota). @ppgblack wgraj wersję stabilną i powinno się poprawić: http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html @Seweryn.f - jakieś źródło?
 4. Na problemy z baterią pomaga tak jak @kukid1 wspomniał: Mi trzyma zdecydowanie dłużej na wersji stable niż na wersji dev (wersje od Xiaomi.eu). Każdemu przed napisaniem posta w tym temacie dotyczącego problemów polecam wgranie tej wersji i porównanie.
 5. Kiepsko się zaznajomiłeś z tematami, a jesteś w sytuacji takiej, jak 90% ludzi kupujących ten telefon na Allegro. Pytania wtórne. Wgraj rom 7.1.6.0 od Xiaomi.eu Da się wgrać na zablokowany bootloader.
 6. Po co śmiecić kolejnym tematem, skoro jest:
 7. Powiem wam, że mam uchwyt od Samsunga z gniazdem do ładowania na środku i dwoma łapkami po bokach podtrzymującymi telefon, ogółem niespecjalnie pasuje, ale da się ten telefon tak włożyć, że wtyczka wystaje akurat na tyle, żeby móc tam wsadzić kabel do ładowania. Najlepiej popróbować delikatnie, za pierwszym razem też myślałem, że będzie kicha.
 8. Ja pracuję telefonem. Zużycie energii dla każdego będzie inne. Odczułem znaczącą poprawę, tyle. Do tego soft porównuję do wersji deweloperskiej również od Xiaomi.eu, nie twierdzę, że Twój ROM nie jest lepszy z jakiegoś powodu.
 9. Ad. 1 - nie miałem problemów z przeniesieniem ustawień z chmury, instalowałem telefon z totalnym wyczyszczeniem pamięci i importowało historię sms czy telefonów. Ad. 2 - nie zrywa połączeń bluetooth, nie drenuje baterii, poza tym zmian czy różnic nie zauważyłem Ad. 3 - nowych wad brak, działa bez zarzutu na tą chwilę, uważam że warto się przesiąść i mieć święty spokój z tą baterią, bo to jest chyba największy problem z wersją 6.1.21 xiaomi.eu - telefon odłączałem rano, a późnym wieczorem już miałem poniżej 20%, teraz około 35-40%.
 10. Jeżeli przyjedziesz do Ziębic, to wgram ci go osobiście. Może wina komputera, zmień na inny?
 11. Bateria trzyma lepiej. Połączenia bluetooth nie są tak często zrywane.
 12. To jest wersja dev: [ROM] Xiaomi.eu 6.1.14 Global EU Rom (SP Flash Tool) Jest język polski. Nie ma chińskiego syfu.
 13. http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html W dniu wczorajszym ukazała się wersja stabilna romu od Xiaomi.eu, sposób wgrania analogiczny do wersji deweloperskiej: Use SP Flash tool from the ZIP.Go to Download tab.Choose Download agent - DA_SWSEC.bin from SP Flash folder.Choose Scatter - MT6795_Android_scatter.txt from images folderAnd finally and very important - UNCHECK preloader (if don't - you are going to brick RMN3)Then flash as usual with SP Flash:Select Download Only option.Press Download button.Turn off RMN3.Press only vol down button on RMN3 and plug USB cable immediately. Keep button pressed.See the red bar in SP Flash. Now you can leave the button.See the yellow bar in SP Flash - that means flashing is started, wait until progress is 100% and window with green check mark appear. Flashing is done.Now disconnect USB cable, close the SP Flash and turn on RMN3. First start may take up to 10 minutes. Ze swojej strony polecam, na tym romie poprawiła się praca baterii jak również modułu bluetooth.
 14. Godny polecenia ROM: http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html Wersja stabilna, wszystko działa prawidłowo. U mnie lepsze działanie baterii i bluetooth, niż w wersji dev od tego samego dostawcy.
 15. Wgrałem wersję stabilną zamiast deweloperskiej, romy Xiaomi.eu, wyraźnie poprawiła się praca baterii, link do wersji stabilnej: http://en.miui.com/thread-216904-1-1.html Polecam.
×
×
 • Create New...