Jump to content

Gamesiarz

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  MI 9T PRO

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Gamesiarz's Achievements

Rookie

Rookie (2/14)

 • First Post Rare
 • Conversation Starter Rare
 • Week One Done
 • One Month Later

Recent Badges

0

Reputation

 1. W moim pytaniu zabrakło być może słowa "czy". W każdym razie w żaden sposób nie chodziło mi o to, że xiaomi.eu jest złe, ale codziennie jadąc pociągiem gdzie przez około 10 minut nie mam zasięgu, to muszę włączać/wyłączać tryb samolotowy, żeby działały mi powiadomienia. Powtórzę więc ostatnie pytanie: Czy lepiej instalować globala 12.5.2 czy eea 12.5.1?
 2. Witam, mam obecnie xiaomi.eu 12.5.6, ale z uwagi na problemy z powiadomieniami po tym jak mam słaby zasięg chciałem zmienić na globala, ale tak żeby nie został nigdzie ślad po twrp, magisk itp. W jaki sposób najlepiej to zrobić, bo czytałem na xda, że xiaomi.eu ciężko całkowicie usunąć. I lepiej instalować globala 12.5.2 czy eea 12.5.1?
 3. Dzięki bardzo za pomoc to była chyba jedyna rzecz, która miała ustawione zezwalaj, ale zwracaj puste
 4. Witam mam problem z domyślnym dialerem, do tej pory zawsze korzystałem z tego googlowskiego zarówno kontakty jak i dialer, ale po wczorajszej nowej instalacji mimo że w aplikacjach domyślnych mam zaznaczony dialer od Google to połączenia są zarządzane są przez dialer xiaomi, aplikacja połączenia 11 com.android.incallui. Nie da się tego w żaden sposób zmienić. I jeżeli mamy ustawioną aplikacje domyślna Google a dialer ten com.android.incallui to nie mamy powiadomień. Próbowałem mrozić tą aplikację, ale wtedy nie ma wcale dialera. Czy da się coś z tym zrobić? Czy po prostu trzeba używać domyślnego dialera xiaomi i koniec?
 5. Mam pytanie odnośnie instalacji wersji xiaomi EU z 12.5.5 na 12.0.6. Czy muszę robić format data czy wipe wystarczy? Czy mogę potem sobie flashować sam firmware, żeby mieć aktualne zabezpieczenia?
 6. Mam ostatniego stable mi9t pro. Przy próbie dodania konta Gmail pojawia się błąd, spróbowałbym zainstalować nowszą wersję, ale nie wiem jak to zrobić bo jest komunikat, że nie można aktualizować aplikacji systemowych.
 7. Czy istnieje jakaś modyfikacja np. xposed albo jakakolwiek inna, która przywraca gesty dla androida 11 dla custom launchera?
 8. A czy wiadomo może czy dla wersji 12 xiaomi w ogóle to doda? Gadałem ostatnio z devsami od Novy to mówili, że nie mogą podać szczegółów, ale xiaomi ma w najbliższym czasie to dodać. Tylko nie wiem czy dla miui 12stki, czy już pewnie 13stki...
 9. Czy ktoś może mi potwierdzić czy na ostatnich tygodniowych romach albo miui polska stabilnej działają gesty androida dla innych laucherów, np. NOVA. W chwili obecnej jestem na stoku 12.5.1 i niestety cały czas to nie działa mimo obietnic xiaomi, że w końcu to kiedyś poprawią
×
×
 • Create New...