Jump to content

Alien93

Użytkownicy
 • Posts

  9
 • Joined

 • Last visited

Dodatkowe

 • Smartfon
  Mi 11

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Alien93's Achievements

Newbie

Newbie (1/14)

1

Reputation

 1. Mam takie pytanko, organizacyjne. Jeżeli wgrywam pierwszy razm wersję 12.5 czy muszę robić back up notatkek, kontaktów smsów i tak dalej, czy aktualizacja działa na takiej zasadzie, jak każda inna bezpośrednio z telefonu? Z góry dziękuję za pomoc.
 2. Wgrywał już ktoś, nigdy nie bawiłem się w coś takiego, jak to się ma z gwarancją? Jest duża różnica w użytkowaniu, jakieś poprawki?
 3. Wgrałem aktualizację i póki co problem z klwaiaturą nie występuje, ale mało korzystałem z telefonu. Nadal występuje problem z temperaturą 38/39 stopni podczas Spotify i przeglądarki, być może mam za dużo apek w tle, a może to nornalne w tym telefonie. Co gorsza po aktualizacji pojawił się problem z wyciszaniem muzyki na parę sekund, gdy przychodzą powiadomienia sms/messenger, podczas wyłączonego dźwięku i wibracji. Jedyny plus to nagłe pojawienie się VoWifi i VoLte.
 4. Dzięki wielkie w wolnej chwili sprawdzę. Zmieniałem już region na Indię i Szwajcarię, w ten sposób zaktualizowałem do MIUI 12.0.3
 5. Chyba z dziesięć lat, nie bawiłem się w wgrywanie romów. Z tego, co kojarzę traci się przy tym gwarancję. Problem znów dzisiaj się pojawił, jedank zmiana klawiatury na Microsoft pomogła. Jedynie robi się cieplejszy 34-36 stopni, nawet bez większego użytkownania.
 6. Ja używam klawiatury Gboard, od samego początku telefonu i zauważyłem, że problem z wyświetlaniem przycisków, pojawia się, przy cieplejszej temp telefonu 35-37 stopni. Zupełnie telefon, nie nadąża za naciskaniem klawiszy. Obecnie mam Miui 12.0.3. Nie korzystałem z Oneplusa na codzień, bawiłem się troche 7pro ale i tak mam wrażenie, że OxygenOS, zjada Miui
 7. Dzięki za radę, ale swoją drogą dziwne. Flagowiec w tej cenie z takim problemem? Miałem asusa zenfine 5z dwa lata i choć wadliwy, takich numerów nie odstawiał.
 8. Witam panownie, pojawił się u mnie problem, podczas pisania. Klawiatura się bardzo wiesza, jak w starym androidzie, ekran po prostu, nie nadąża, za dotykiem, przez co literki wyskakują z dużym opóźnieniem. Problem pojawił się już parę dni temu, wtedy pomogło usunięcie, apek w tle i ponowne uruchomienie, teraz ten zabieg nie zadziałał. Być może ktoś miał ten sam problem i wie jak zaradzić.
 9. Mam takie pytanie, czy ktoś orientuje się, jak z zamieszaniem, które powstało kilkanaście dni temu, odnośnie usług google dla Xiaomi? Słyszałem, że cała marka, może dostać bana, jak w przypadku Huawei.
×
×
 • Create New...