Jump to content

Hank

Użytkownicy
 • Posts

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Hank

 1. Jest już dostępna wersja ENHANCED (12.5.5.0 Stabilna)
 2. Faktycznie usprawnili czytnik, działa błyskawicznie. Duży plus. Brak możliwości wywoływanie asystenta gestem, ale to akurat mi nie przeszkadza. Wywoływanie głosem asystenta -usprawnione (odczucia subiektywne) Bateria. Działanie w przedziale 80%-20% - średnie zużycie 75h/6,30h SOT Aktualizacja: region Szwajcaria 12.5.1.0(RFNEUXM) (telefon Mi Note10Lite - w użyciu od 8 miesięcy)
 3. A jednak wspiera Mi Note10Lite <> LHDC źródło: https://www.youtube.com/watch?v=LET5gZxPFeM
 4. Wygląda na to że aktualizacja 12.1.1.0.wprowadza kodek dźwięku LHDC, czyli w pełni będzie można wykorzystać potencjał słuchawek Mi Air 2S.
 5. 1. TAK - działa cały czas 2.TAK - popularna jest hydrożelowa
 6. Program (dla laików) do wgrania ROMu w brandowanych smartfonach i innych. XiaoMiTools od Francesco Tescari - https://www.xiaomitool.com/V2/latest Tut: https://pl.xiaomitoday.it/branding-rom-xiaomi-miui.html
 7. Mi Note 10L zakupiłem w polskim sklepie z fakturą VAT23% i 24 mc. gwarancją. Na dzień 04.12.2020. wersja MIUI to 11.03.0 QFNEUVF i nie ma możliwości aktualizacji/ wgrania nowszej wersji. Końcówka VF wskazuje, że najwidoczniej MiNotka była brandowana pod vodafone na rynek włoski. Czy w tej sytuacji mogą coś zrobić aby legalnie zaktualizować wersje miui. Bootloader chyba nie wchodzi w grę z powodu ryzyka utraty gwarancji/uwalenia fona. Czy pozostaje tylko zwrot/reklamacja?
×
×
 • Create New...