Jump to content

mickeey_mau5

Użytkownicy
 • Posts

  39
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Everything posted by mickeey_mau5

 1. @Marrik przy próbie odebrania kuponu krzyczy o roocie, w sklepie Play urządzenie nie jest certyfikowane.
 2. Aktualizowane z 12.5.1.0 i wszystko działa; MC, Google Pay, ING. Dodatkowo nie trzeba wymuszać zatrzymania YT Music, żeby usunąć odtwarzacz z powiadomień.
 3. W moim przypadku to pierwszy ROM gdzie nic nie musiałem kombinować, żeby działało GPay.
 4. Jak wyglądają u Was dymki z Messengera? Z poziomu apki nie mogę otworzyć, po odebraniu wiadomości wyskakuje kwadratowy dymek, też tak macie?
 5. Trochę przekombinowałem i utknąłem w fastboocie. Ogarniałem najnowszą aktualizację przez TWRP i o dziwo bez Magiska działa Google Pay.
 6. Jak u Was sytuacja po ostatnich aktualizacjach Magiska? Wysypało mi się Google Pay, Revolut i ogólnie jakieś problemy z internetem po LTE.
 7. @PR713 odpal YouTube, włącz jakiś filmik i następnie z belki powiadomień wejdź w ustawienia. To powinno wymusić YT w pływającym oknie.
 8. @Orjon w moich screenach powyżej ikona baterii jest owalna, po zmianie orientacji wyświetlanych treści zmienia się na domyślną. Edit// Sprawdź ten link Edit 09/11 Jednak się okazało, że jest to błąd motywu. Pobrałem inny i wszystko jest dobrze z paskiem stanu.
 9. Ciekawe czy będzie działało w praktyce. Bug ze zmianą ikon pasku stanu dalej występuje, kosmetyka, ale irytująca ^^
 10. @kulig007 według opisu kosmetyka, poza failem ctsProfile nić nowego nie zauważyłem
 11. @Thorwaldand usuwasz apkę, którą obecnie posiadasz. Ściągasz plik .apk z posta powyżej, instalujesz i tyle.
 12. Problem z Netflixem, podczas odtwarzania materiałów ciągle jest widoczny pasek stanu. Może ktoś sprawdzić czy tylko ja mam takie szczęście?
 13. @kulig007 w mobilnym Edge również problem z długim zrzutem Wysłane z mojego BASIC przy użyciu Tapatalka
 14. Ikony na pasku stanu. Co do przełączników to wczoraj losowo jeden był nieaktywny, przytrzymanie go przenosiło w ustawienia i działał on normalnie. Ale później kolejny był nieaktywny i tak chyba trzy-cztery przełączniki.
 15. U kogoś występuje może "gubienie" ustawień paska stanu i czcionki? Co jakiś czas zmienia się jedno, bądź oba ustawienia domyślnych, można żyć z tym, ale jednak jest to trochę irytujące.
 16. @Matixx global EEA i xiaomi.eu, nie mam żadnych problemów z dotykiem
 17. @kulig007 sam próbowałem wrzucić wersję fastboot, ale już na samym początku łapał zwiechę, nie pomogła reinstalacja sterowników czy zmiana portu USB.
 18. @kulig007 po nieumiejętnej instalacji jakiegoś dodatku w TWRP telefon złapał bootloop, ale można było przejść do fastboota. MiFlashem wgrałem oficjalny ROM i później odblokowanie bl, wrzucenie TRWP itd
 19. Fix cstProfile:false źródło: XDA Wymagania: odblokowany bootloader najnowsza wersja Magisk (link) Pliki do pobrania: Safetynet_fix_new.zip (link) hardwareoff_1.1 .zip (link) Najlepiej instalować fixa na świeży ROM, choć osobiście instalowałem go po próbach innych sposobów z forum i od razu miałem cstProfile: true i sklep Google Play wyglądał ok, ale Google Pay zaczął działać po jakichś 24-48h. Instalacja po pierwszym uruchomieniu: W Magisk instalujemy Safetynet fix i hardware off, następnie reboot. Po restarcie włączamy w Magisku Magisk Hide i ukrywamy root dla apek Googla skojarzonych z Google Pay, aplikacjami bankowymi czy Allegro (Mc Donald's nie działa). Sprawdzamy SafetyNet i mamy poniższy rezultat:
×
×
 • Create New...